eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

arkadaş ortamlarında sırf cici görünmek uğruna eşcinselleri kamufle etmeye çalışan, heteroseksüellerin sevgisinin ve takdirinin köpeği olmuş bir meczuptur. sanki heteroseksüeller sürekli seks düşünmüyormuşçasına böyle bir savunmanın içine girmek çok beyhude. imkanı olsa her gün başka bir kadınla/adamla sevişecek insanlara yaranmak için kendi duygularına ket vurmak ve kendini kandırmak bir insanın dünyada kendisine yapabileceği en büyük kötülüktür.
eğer kişinin hormonal bozukluğundan kaynaklı düşük libidosu da varsa bunu kabullenip çevresindeki gerçekleri inkar ederek bu kamufle yoluna gitmemesi bütünün hayrı için en doğru hareket olacaktır.

heteroseksüeller bile çatır çatır sikişiyor siz neyin yaranmasındasınız hala mk
aslında bir konu var ve bu konuda kişilerin yöneliminin ne olduğu hiç mühim değil.

(bkz:insanların sürekli seks düşünmesi)
haklı bir iddiadır aseksüel tonla eşcinsel var lakin.
düşünüyorum desemde eksi yiyecem düşünmüyorum desemde
düşünüyorum o halde sikerim felsefesini benimsemiş eşcinselleri yok sayan eşcinseldir..
eşcinselliğe zarar verir. heteroseksizmin ikiyüzlü yapısını besler. daha kendi bile kendinen emin değildir. yazıktır.

hayır seks düşününce ne oluyor? sapık mu oluyoruz? hep seks hep seks mi oluyoruz biz yani? hetero erkekler çok mu misliman? hetero arkadaşım hornet'i bile kıskanıyor len. "abi neden bunun bize göre versiyonu yok" diyor. "var," diyorum, "tinder var ama sen de denk gele gele en garip kızların olduğu ülkeye geldin amq". kendiniz yapamıyorsunuz, biz yapınca öeğğğ. hadi oradan.

herkes seks düşünür. eşcinsel, daha rahat sekse ulaşır. çünkü erkeğiz. sefamız olsun.
boşaldıktan sonraki 10-15 dk lık dönemi kastetmiştir.
eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.
yok canım olur mu hiç külliyen yalan şahsım adına konuşuyorum yani arada aklıma dersler, ailem, lol, sınavlar falan da geliyor