escinsellik.net

ayol gün geçmiyorki cehaletin ve orospu çocukluğunun yeni yüzlerini görmeyeyim. lütfen şu linke bir girip bakın.

http://www.escinsellik.net/escinsellik-s...

sayfayı açar açmaz, fondaki gökkuşağı bayrağına kanıp kendiniz evinizde hissedebilirsiniz, ancak bu kendini kabullenememiş ya da yaşı küçük eşcinselleri dolandırmak için , eşcinselliğin tedavi(!) edilebilir olduğunu iddia eden, psikoloji biliminin yüz karası o amcıklardan biri tarafından yapılmış bir site.

--- spoiler---

20 yaşında bir gencim, benim sorun hemcinslerime ilgi duymak. eşcinsellik teşhisi nasıl konur?

eşcinsellik bir cinsel yönelim bozukluğudur, kişinin yaşadıklarını ve duygularını anlatmasıyla ve ayrıntılı cinsel öykü alınmasıyla bir cinsel terapist tarafından tanısı konulabilir. daha çok ergenlik veya erken erişkinlik dönemlerinde fark edilen eşcinselliğin çeşitli tipleri vardır. eşcinsel eğilim, dürtü, duygu ve davranışlarından acı çeken, bunaltı duyan, benliğe yabancı eşcinselliği olan kişilere ise yalancı eşcinsel (egodistonik – benliğe yabancı) denir. eşcinselliğin heteroseksüelliğe yani karşı cinse ilgi duyulması durumuna dönüşme isteği ile ilgili bazı analitik ve varoluşsal yaklaşım, bilişsel ve davranışçı teknikleri içeren cinsel terapiler mevcuttur. bu nedenle yalancı eşcinseller tedavi olabilirler. ancak esas olan eşcinsel kişinin değişime olan inancı ve istediğidir.

--- spoiler ---
kendini çaresiz hisseden anne babalardan para kazanmak amacıyla kurulmuş olsa gerek. yıllardır bu işten cebini dolduran çok piç var.
2.5-3 sene önce bu ve bunun gibi sitelere çok bakardım şimdi götümle bile bakmıyorum, insanların umutları ve çaresizlikleriyle beslenen kansızlar!
pembe sermaye'ye örnek olarak gösterilebilecek sitelerden biridir muhtemelen.