facebook da anlayana yazıp yılmaz özdil yazısı paylaşan insan modeli

içindeki ulusalcı aşkını o mükemmel liriksel öğelerle tamamlayan yılmaz özdil amcasının izinden gitmeyi amaç bellemiş kısırdöngü insanı.
yılmaz özdil'in de böyle bir döngüsü vardır; konuşmaz ve susar ama vakti geldiğini anlayınca da o gereksiz ve anlamsız ulusalcılığını kusuverir avcuna. bundan mütevellit o'nu örnek olan bu kısırdöngü insanı da anlamsız hayatına fesbuk üzerinden devam ederken ''hadi bir yılmaz özdil yazısı (daha) paylaşayım da insanların farkındalığı artsın'' diyerekten bu işe soyunur, zaman öldürür, emek verir ve mesai harcar.

anl* *
muhtemelen başlığa bakıp okumadan paylaşan insan modelidir.
muhtemelen başlığa bakıp okumadan paylaşan insan modelidir.
anlayana yazdıktan sonra '' ;) '' şu işareti koyması muhtemel insandır.
düşünme kiti olarak yetiştirildiğimiz toplumda iki gıdım düşünmek yerine herşeyi ikonik olarak facebookta paylaşmayla iyice mala bağlayan insanın gerçeğidir.
yılmaz özdil ile bir akşam yemeği yiyebileceğimi bileyim hemencecik bürünebileceğim insan modelidir. işi biraz daha ilerletip sevişebilme ihtimalim olsa facebook hesabımı ona adarım.
eğer sevişecekse benle bırak bu tür bir insan olmayı enter tuşu olmaya razıyım. 10 saniyede bir tak, tak ,tak ...
entrylere bakılınca adamı okuyan yok. yazdıklarını paylaşan da ayı sözlük elemanlarıymış...**
ondan vatanseveri ondan kahramanı yoktur o vakit. y.özdil'in kelimeleri sanki türkçe'ye yeni katılmıştır onun için,o denli büyüleyicidir. ilk kez duyuyor gibidir (kuvvetle muhtemel yazıyı okumamıştır çünkü).özdil'i eleştirdiğinizde de kendi cevaplarıyla değil başka bir özdil yazısıyla karşınıza gelecektir, ki bu vakit kayıplarının en kötüsüdür.