facebook'ta eşcinsellere arkadaşlık daveti yollayan akılalmaz tipler

eli tesbihli, kumaş pantolon gömlek kirli sakal modeli, isimlerin altında alt mesaj barındıran tipler. alt mesajlarda sürekli bir adamlığın kitabı, adam olun lan, yavşaklığın lüzumu yok şeklinde ikinci isimler kullanan bu furyanın ne olduğunu pek bilmesem de amaçlarının sadece göt sikmek veya travma sebebi faaliyetler olacağı çok bir ortada gibi görünüyor. işin ilginci de yurdum geyleri bu davetleri hemen kabul etmişler gibi görünüyor, hetero maço sevdamızdan mıdır nedir bilmiyorum ama hepsiyle 40-60 ortak arkadaş görünüyor olması durumun vahimiyetini gösteriyor. yapmayın demiyorum hobi olarak yapın bu işi. o elinizdeki tesbihleri bir tarafınıza sokarlar, hiç farkında bile olmazsınız.

buraya bir kaç örnek profil verelim;

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010734631610&pnref=story
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010757792843&pnref=story
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010841550372&pnref=story
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010729396566&pnref=story
fazla değil 1 dakika kadar incelendiğinde bu işte bir bit yeniği var izlenimi veren facebook hesapları bulunur.
sırasıyla eğitim gördükleri kurumlar;

zorbey zorlu(osmanlı torunu) - studied at hayat okul
abuzer yılmaz(yavşaklığın lüzumu yok) - studied at hayat okul
recep şan(delikanlılığın kitabı) - studied at malesef okuyamadik
tahir çeçen(adam olun lan) - studied at okuyamadık

fotoğraflar altına yapılan yorumlara, yorum sahiplerine baktıkça daha da korkunç olan tipler. umarım hayatlarının sonuna kadar kırsalda maço tavırlara devam edip facebook'a fotoğraf atmaya devam ederler.

edit: 3'ü 1982, 1'i 1980 doğumlu. herhangi bir kurum ya da kuruluş tarafından oluşturulan facebook'daki türk gayleri fişlemek için yurdum gaylerine hitab eden "orta halli, döşü kıllı, maço, kodu mu oturtur, araba delisi, vatanına bağlı, adam" şeklindeki genel profile sahip sahte kişilikler bence ya da ben paranoyağım.
ya arkadaş eşcinsel olduğunu nasıl anlıyor bunlar ben kaç yıllık eşcinselim facebookta eşcinsel bulamıyorum gerçi aramıyorum da.arasam da bulamam öyle bir yetim yok gaydarım yok kahr bela
işte bunlar hep istihbarat şeysi. araştırmacı soruşturmacı idarecilerimiz var bizim. çok şükür. amin.