fuhuştan gözaltına alınırken aileye selam göndermek

konya merkezli yapılan fuhuş baskınında öne çıkan tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin vurgusu. tabi burda zevkten öte aşırı hazdan çıldırma var kanımca. hatta tecavüze yönelik derin bir yakarış. ben inanıyorum bu kız kesinlikle masum.

baskında sağlık kontrolü sonrası adliyeye sevkedilen 28 kadından biri kameraya dönüp: "aileme buradan el sallıyorum. onlara öpücük atıyorum. herkes kendine çok iyi baksın. bütün emniyet amirlerine teşekkür ederim"demiş. ayy canım benim, ne kadar samimisin kığzz; dışarı çıkınca bana gel beraber çarka çıkalım. sağlık kontrolü ve emniyette ne içmiş de böyle olmuş ya da nasıl bir haletiruhiye sonucu çıldırmış belli olmamakla birlikte ablanın fuhuş sebebiyle içeri alınırken bile aile vurgusu yapması hayli manidar geldi, peh ne halkız yahu aile de aile.

’ fuhuşa yer temin etmek’ suçunda baskında gözaltına alınan 75 yaşındaki dede ise kameralara el sallamak yerine konuşmakta zorlanıp neden içeri alındığını bilmediğini söylemiş. eh nispeten daha mantıklı bir açıklama. hastasıyız dede, evet biz böyle tutarlı dedelere hastayız.