galatasaray lisesi'nin kapatılması

türkiye'de, eğitimin birçok alandan daha az değerli olduğunu kanıtlayan olaylar silsilesine bir örnektir.

(bkz:2018 yks'nin seçimler sebebiyle 1 hafta ertelenmesi)
(bkz:yks)
bu da nereden cıktı diye sordum kendi kendime. ekşi sözlükte çıkan bir başlıktan başka bişe bulamadım. ayrıca haberlere göz atarken öğrencilerin bir fotoğrafına denk geldimki sevimsizlikleri ve şımarıklıkları beni irite etti. ıyy
(bkz:yok öyle bişe)
dün gerçekleştirilen genel kurul sonrasında patlayan olaylar silsilesi.

mustafa cengiz yönetimi ibra edilmedi. 30 gün içinde tekrardan seçime gidilecek. tekrardan aday olamayacaklar. ve seçilmeme gerekçesinin galatasaray lisesi mezunu olmaması gibi bir konu var.

şimdi bütün bu saçma sapan spor ve fanatizmi bir kenara bırakırsak. galatasaray lisesi bir markadır. türkiye'nin en kaliteli ve köklü eğitim kurumlarından biridir. ve galatasaray sk'nın sahibidir. marka değerine lise sahiptir. istedikleri kadar yaygara çıkarsınlar lise ve spor klübü ayrı düşünülemez.

birkaç tane anadolu çomarı kalkmış faturayı galatasaray lisesi'nde okuyan liselilere kesmeye kalkıyor. türkiye'nin en akıllı cocuklarına. zekalarıyla onları donunda sallayacak bu çocuklar, spor ve fanatizm denen bu saçma kavramların kurbanları yapılıyor.

yok bileklik, forma almayacakmış. siktir git alma aq. sizin 10 milyonunuz o kuruldaki adamlardan birinin yaptığı yatırımı desteği yapmıyor kulübe. adamların tabiki de söz hakkı olacak. aldığın 10 liralık bileklikle sen kim köpek yönetimde söz hakkına sahip olacaksın.

#lisecizihniyetbatsın hastagi iki gündür trend topic twitterda. yeter artık ya. bu ülkenin çomar insanından da başka bir şey beklenemezdi. bir kadın cinayeti lgbt cinayeti için neredeydi o 30 milyon insan. siktirin gidin hiç samimi değilsiniz.
yeni milli eğitim bakanı sayın selçuk'a bakanlık verildiğinde sevinenlerdendim. eğitimci olması, geçmişi bunda büyük etkendi. büyük bir değişim olmasa da kaliteli bir eğitim için güzel işler yapacağını düşünmüştüm fakat henüz umduğum atağı kendisinde göremedim. neler neler gördük yılların okulu kapanırsa şaşırır mıyım? şaşırmam!

galatasaray imam hatip lisesi