gay cemaati

daha çok cihangir, etiler ve nişantaşı semtlerinde toplanan ve buralardan gizli gizli tüm istanbulu ele geçirme düşüncesinde olan cemaat. aralarına pek heteroseksüelleri sokmazlar*, inançlarıyla uyumlu ev partileri çok meşhurdur. eve giren ya gaydir ya gay oluverir ya da kaşarlanmış abiler tarafından binbir işve ve nazla ortama dahil edilir. sadece insan* kazanma düşüncesindeki bu temiz kalabilmiş insanların kendilerini elit gayler olarak lanse etmesiyse elbette ki hak ettikleri bir değerdir. felsefeleri: bir insan bir denenmemiş bedendir. ve ülkeyi bir gün herkesin eşcinsel olması tehditiyle başbaşa bırakırlar.
kendi içinde özgün dinamikleri ve kuralları olan kapalı çevre.

benzer amaçlar etrafında toplandıklarından, kendi gibi olanı buldukları gibi kaparlar. şeklen ve ruhen fikir birlikteliği olan bu grup çok kalabalık bir kent gettosunda yer alabileceği gibi, ekonomik açıdan uçlarda yer alan bürokratik bir çevrede de toplanmış olabilir.
gayet kokoş bir toplanma merkezinde toplanıp cıvıl cıvıl ayinler yaparlar. taşlı donlar havalarda uçuşması muhtemeldir.
allahını seven beni de dahil etsin dediğim gruptur.
cemaatin lideri olan lady gaga amerikada bir malikanede oturur ve tüm dünya ibnelerini oradan yönetir.her devlette her makam da adamaları vardır.eskiden deşifre olmaktan korkarken şimdlerde pride adın da etkinliklerle korkmadan kendilerini teşhir etmektedirler.her meslek her din her dilden üyeleri vardır.büyük moda devleri bu cemaatten olup hazırladıkları kreasyonlarla herkeşleri ibne yapmaya and içmişlerdir.
karanlık amaçları ahlaksızlık ve günahkarlıkla dünyayı yok etmektir.heterolar bunun bilincinde olup gerek öldürürler öldüremedikleri yerlerde ise toplumdan dışlarlar.iş aş vermezler.sadece fuhuş yapmalarına göz yumarlar.
onlar aynı ayrık otu gibilerdir yolundukça yenileri biter bir yerlerden.bu cemaatin şerrinden rabbim tüm dünya vatandaşlarını korusun.amen.