gay değil sikiciyim

hala "ben sikiciyim, ama gey değilim." diyenler var mı? gey olmak erkeklik vasıflarından vazgeçmek değildir. gey olmak, kimsenin adamlığını sorgulatan bir sıfat değil, sadece yatağa kimle girmek istediğin ile alakalı bir sıfattır. sen bir yatağa bir erkekle girmeyi uygun görebiliyorsan, bu seni gey yapar, ha kadınlarla da yatağa girebiliyorsan bu da seni biseksüel yapar, ama asla seni "amsalak sikici" yapmaz.

gey olmak anormal değil, sadece sık karşılaşılan bir durum değil. türkiye'nin %7'sinin eşcinsel olduğu tahmin ediliyor mesela. normalsin. bir hemcinsini arzulaman tamamen normal bir durum. hayvanlara bakın. eşcinsel hayvanlara. kazlara, kuğulara, köpeklere, ayılara, su aygırlarına, koyunlara... bir iradeleri olmadığı halde bir hemcinsini arzulayabiliyorlar.

niye ahmet, mehmet gözlerini kapatıp, düşündüğünde bi erkekle beraber olmayı aklının ucundan bile geçirmiyor da, sen alternatif olarak bir erkeği de becerebileceğini düşünüyorsun? lütfen kendi karmaşana kılıf uydurma. kendi iyiliğin icin. tekrar ediyorum, geylik senin erkekliğinle, adamlığınla alakalı bir şey değildir, geylik yatağa kimle girmek istediğinle alakalıdır. hepsi, hepiniz geysiniz. ve tekrar soruyorum, sen yatağa kimle girmek istiyorsun?
libidomun cok yuksek oldugu zamanlarda cok nadirde olsa....aradigim istedigim kisi
anahtar deliğinden bile tahrik olanların yönelimlerini tanımlamak için kurdukları cümle.
psikolojimi bozdular , hornet bunlardan geçilmiyor.
benden uzak, kime yakın olmak istersen ona yakın olarak bi gider misin :)