gay ilişkide partnerine kocacım diyen erkek

bizde evlenme olmadığından biraz garip kaçıyor, ama ilerde evlenirsem derim yani. sonuçta koca-koca diye bir durum var ortada. illa karı-koca olmak zorunda değil.
buz gibi soğutandır.

gay olunca illa karı-koca mı olunması gerekiyor?
cinsiyetçidir. cinsiyetçiliğin olduğu heryerde de homofobi vardır. açık seçik homofobik bireylerin kullandığı kelimelerdir..
gay ilişki yerine "eşcinsel erkek ilişkisinde partnerine kocacım diyen erkek" şeklinde değiştirilmesi gereken başlık.

kocacım'a alternatif olarak bey demek çok daha hoş, daha durun 2 günlük fakbadinize ne kocası allah aşkına.
itici bir sesleniş biçimi, belli ki halen cinsiyetçi ve cinsiyetine kalıplar arayan isteyen bir yönü vardır ve bundan mutludur bu adem. eşcinsel ilişkide bile birisi "koca" olmalıdır onun zihninde.
"partnerim" demekten daha romantiktir.
evde evli olduğum partnerimle birbirimize kocisim diye hitap ediyoruz bence bunda bi sorun yok. ama bir baskasi kocan ya da ingilizce olarak "husband" kelimesini kullanırsa bir sonraki cümlede "partner" ya da resmi konusmam gerekiyorsa "spouse" - "eş" olarak değiştiriyorum cinsiyetçi ve cok heteroseksist kültüre ait bulduğum dumurumsu durumdur kolisine kocisim-karicim diye seslenmek.

bu ınstagram'da yeni gelin evleri muhabbetine çok trolluk donmeseydi biz de kocis mocis demezdik saniyorum. tşk.
duyduğumda hüsrandan ağladığım kelime.
sevdam demek varken ne gerek var dimi ama belli de olmaz deriz belki ahaha
eşcinselliğini kabullenememiş kocası için kadın kıyafetleri giyip peruk takan ,makyaj bile yapabilen gaydir.hatta köle olup yeri gelince ayaklarına bile kapanırlar. tessettüre girip partnerinin ayaklarını leğende yıkayanı bile görülmüştür.hayal güçleri sınır tanımaz ve sevişme esnasında kocalarını havaya sokmak için senden çocuğum olsun istiyorum cümlesini kullanmaktan bile çekinmezler.günlük hayatta ise çoğunlukla eğlenceli ve sosyal insanlardır
sex and the city 2 de gel-mad diyaloğu vardı . hatırlayanlar ? duygulandı mı ? ( yahudi çirkin sempatik gay italyan yakışıklı çapkın gay le yahudi dugunlerinde gelmad diye hitab edilmesini istemişti birbirlerine . gelin - damat = gelmad
bi tur fetis olabilir ve saygi duyulmasi gerekir. etrafimda birbirini "husband" olarak tanitan insanlar olunca cok tuhaf gelmiyor. tabi kari-koca figurune burunerek kullanildigi dusunuldugunde banada ilginc geliyor.
  • /
  • 4