gay ilişkide partnerine kocacım diyen erkek

çileden çıkarabilecek seslenme şekillerinin başında gelir.
fiziksel olamasa da kadınlık yönünü psikolojik olarak dışa vurmaya ihtiyacı olan erkektir , kanımca çok iticidir, di-erection olmamı sağlayacak bir seslenmedir.
dövmüştüm. zumzuğu indirdim sırtına *. tüm keyif uçtu gitti. koskoca adam kocacım diyor altımda
eski bir sevgilimi hatırlatan başlık. adam hatırlarım derdi ki "bana kocacım diye hitap edince,şeyim kalkıyor". ben de derdim valla,kocamın zevki önemliydi sonuçta. * *
hayattan soğutan, "ben neden varım, nerden geldim, nereye çuf çufluyorum" dedirten kelime.
konuşmasına imkan vermeyecek şeyler deneyerek engellenebilir.
fantezi gereği söylenmesinde sakınca görmediğim sözcük. kocacığım deyince ne kimse karı oluyor ne de siz koca oluyorsunuz. bencil olmayın ey bear ahalisi. partneriniz böyle istiyorsa size onu memnun etmek de düşer. yok terlik yok yumruk... bunlar içinizdeki şiddeti ve asıl homofobik kaynağın nerede olduğunu ortaya çıkaran sözcüklerden başka bir şey değil.

ve unutmayın seks, bencillik değildir. seks birliktelikten keyif alma sanatıdır.
oteli donla terk etmeme sebep olan olay
heteroseksüel çiftleri rol model olarak alan erkektir. erkek ve kadına ait özellikleri birarada barındıran gaylerin karşılıklı kabullenme eşliğinde zevk alarak gerçekleştirmeleri durumunda seksin iki kişi arasında yaşandığı gerçeği devreye girer.
sanırım insanın o sevişme gazı esnasında partnerinin önünü yoklamasına sebep olabilecek bir durum insan "kendine kadın mıydı lan?" bu diyebilir.(bkz: 30. sınıf porno repliği)
sevgilisine "erkeğim" diye hitap eden erkekle aynı kefede tutulması gereken erkek*tir
her türlüsü iğrenç * . gay ilişkilerde anlam veremediğim birşey bu kocacım, karıcım durumu.

hetero ilişkilerde de bazı kızlar henüz öpüşmemiş dahi oldukları sevgilileri yani erkeklere de kocacım demiyor mu, boğazlayasım geliyor.
erkek eşcinsel ilişkide hayat partnerlerinin oluşturduğu koca-koca ilişkisi içinde tarafların birbirine kocacım demelerini doğal bulduğum, sevisme esnasinda da söylendiğinde abes yada abzurd bulmadığım ancak pek tercih etmediğim durum.
''kocacım'' desin önemi yok. kadın duygularının diplerinde çünkü..!
saçmalıktan başka bir şey değil ayrıyetten gereksiz olmaması gereken bir durum
adamın pipisi kaçar gider "ben oynamıyorum ulan" der.
  • /
  • 4