geceleri yorgana sarılarak uyumak

sevdiğini hayal eder insan, ama sevdiği başka kollardadır !
sanırım genele göre az üşüyen biriyim. ayrıca yaz, kış, ilkbahar, sonbahar, hepsinin tadının çıkarılabileceği fikrindeyim. bazen üşümek de güzeldir gibi. (kim demiş!?)

kimilileri kış gecelerini yorgan altında (yorgan altı? hmmşşsss, oohhşşş) geçirirken ben çoğunluk pike altında şortla geçirmekteyim. evin öyle çok sıcak olduğu da söylenemez. ama şu bir kaç gündür yaşadığımız tüden soğuklarda, geceyarısından sonra ev frijid moduna geçiyor. böyle zamanlarda mecburen yorgan altına (yorgan altı? bu sefer ohhşş değil. yalnız başına ohşşş, tek sesli ohhş çok da güzel olmuyor.) giriveriyorum. ama ne girmek?! böyle yorgana sevgiliye sarılır gibi sarılmak, altına girip üstüne çıkmak. elini gezdirmek, kolunu, bacağını dolamak. ııhhşş... yorgazm!

sandığınız gibi değil. ya da benim sandığım gibi değil.
kış günlerinde yorgana sarılmayı değil, yorganın bana sarılmasını sağlıyorum. böyle alttan, üstten, uyku tulumu gibi sımsıkı sarsın, aralardan hiç soğuk girmesin.
uzun süren bir ilişkinin ardından insana zor gelir. kişiyi one night stand'e sürükleyebilir. ama genelde en rahat uyuma şeklidir.
her gece yaptığım güzide alışkanlığım zira soğuk lan hava başka naapacaktık.
sarma misali sarılıp yüzüstü uyku stilimdir.çok tatlı oluyor böyle sarıp sarmalayınca hani tabi sevdiğinin kolları kadar ısıtmasa da yokluğunda gideri var