gergedan boynuzlu cinsel performans arttırıcı ürünler

bugün arabada giderken dinlediğim satış pazarlamada oxford,harvard da master dersi olacak reklamı ve reklamcıyı tanımama vesile olan mucize ilaç.öyleymiş ben demiyorum...

göğsünüz dik sokakta yürüyeceksiniz...
dinlediğim radyo kanalında da yayın yapan ürün. radyodan çok daha fazla yayın yapıyor. daha denk gelmeyen arkadaşlar inşallah daha da denk gelmezsiniz. gerçi denk gelmemek ne mümkün.
arzu adında biri sürekli beni arıyor. "gergedan boynuzlu cinsel performans arttırıcı ürünleri" tanıtıyor. macun, tablet, sprey vs. haşlanmış mı? haşlanmamış mı diye sorarlar adama !
http://gergedanboynuzu.tv/
http://gergedanboynuzu.tv/
uzakdoğu'da gergedan boynuzunun libido arttırıcağına inanmaları yüzünden 10 gergedan türünün 9 u şu an ciddi olarak neslinin tükenmesi tehlikesi ile karşı karşıya. eğer insanlar bu hızla avlanmaya devam ederse 10 sene içinde nesilleri tükenmiş olacak. yani kısaca sikimizin keyfi için hayvan nesilleri tüketiyoruz.
'' eşinizin içeceğine sadece 1 damla damlatıyorsunuz. 5 dakika sonra o kadın size gelmezse...'' diye devam eden cümlelerle pazarlanan ürün. sanırım o süre zarfında kadın gelmezse gidip adamı zikcez.