guitar hero

eğlenceli bir ps2 oyunudur. gitar üzerinde gelen notalara eş zamanlı olarak gitar aparatı * yada klavye* deki tuşlara basmanız gerekiyor.böylelikle seçtiğiniz şarkıyı çalabiliyorsunuz. eğer gitar çalmayı bilmiyorsanız yada küçükken hep bir kirk hammett olmak istediyseniz içinizde kalmasın efendim. bu oyun size bu imkanları sağlıyor. eğlencelidir deneyiniz.
bu gün klavyeyle world tour serisinde 3. kere expert modunda kariyeri tamamladığım oyundur.* beni " artık guitar hero metallica nın da pc versiyonu çıksın yaa." diye sızım sızım sızlandıran oyundur.
çok oynandığında parmaklarda bir kireçlenme hissi yaratan oyundur. ilk başlandığında allahım ne kadar güzel oyun dedirtir ama max keyif alma süresi 3 saat falandır. gerçek konsollarla oynanınca daha bi keyiflidir.

2 gitar 1 davul 1 vokal olunca kendini bi muse bi arctic monkeys bi metallica falan hissedersin. moddan moda sokar adamı sonra çıkarsın ps salonundan yakarsın bi sigara sanki bi bok yapmış gibi ne çaldık ulen. olum bilmemnenin solosunu ne çaldım 0 hata falan. sonra da koşedeki seyyar poğaçacıdan bi poğaça alırsın bitmiştir rockstarlığın artık.
erkek arkadaşımın bana uygunluk sınavlarından biridir. bir şarkıyı easy seviyesinde gitarla/davulla tamamlayamıyorsa en geç 1 hafta içinde terk edilir o arkadaş.
expert modda takılan elemanla evlenme isteğini arttıran oyun.

bkz:
hiç beceremediğim halde beni inanılmaz eğlendiren gitar simülasyonudur. olmadı karga sesimle solistlik yapıyorum zaten. bildiğiniz bir şarkıyı çalıp söylüyorsanız eğlenme ihtimaliniz kat kat artıyor. arkadaş grubuyla zaten uçuruyor. sözlük olarak bir guitar hero zirvesi yapılabilir bence.