hdp'li vekilin ankara'daki patlamanın sorumlusunun taziyesine katılması

başlıktaki hdp yerine hdp'li vekil yazmam gerekiyordu.

ilginçtir. sevgi pıtırcığı, barışçı hdp'liler nedense bununla ilgili bir başlık açmamış. chp, mhp falan taziyeye gitseydi hemen açarlardı. hdp'ye oy veren barışçı gay'lerden de herhangi bir ses yok. güzel.

http://www.ensonhaber.com/ankara-bombacisinin-taziyesine-katilan-hdpli-vekil-2016-02-22.html

katilin resmine ve yanındaki bayraklara dikkat.

boşuna demiyorlar bakmak ile görmek arasında fark var diye.
terör(ist) sevicilerin görmek istemeyeceği başlık.

ki onlara göre terör de yok terörist de, ama tece terörist!
turnusol başlıktır.

milliyetçi yazarların birçok hatta pek çok şerefsizliği sol frame'e taşımamasının sebebinin survivor falan olmayıp, propaganda makinası olmamalarıyla ilgilidir.

turnusol başlıktır çünkü; terörist leşleriyle ilgili ağlak entryler giren yazarlar buhar, entry "bırakanlar" ise yazdıklarıyla örgütçüğe öpücük gönderip bir şeyler umar ve tutarlı ayaklarına yatarlar.

survivor ne amk, acun kim amk, tv ne amk!?

özgür gündem, birgün falan okuyup; imc vs izleyip; birkaç örgüt anounceri twit takip edip buraya kusmak mı okumak, takip etmek, duyarlılık...

ay ne kadar da duyarlı, ne kadar da kibar, ne kadar da eleştirelsiniz. dökülen kanlar üzerinizden damlıyor terörrörö seviciler!
her kesim ölüsüne sahip çıkıyor.bunda anlamayacak veya bunun üzerinden duyar kasmaya gerek yok.ne zaman devlet pkkli cenazesine taziyeye gider,ne zaman hdp asker cenazesine katılırsa bu salak savaşın sonu gelir.tabi bu gibi hareketler bizler için hayali şeyler.zaten yapılsa savaş olmaz.o yüzden ölü beden üzerinden duyar kasmaya,safları sıklaştırmaya devam edin.ölenler eminim size sövüyordur öbür tarafta.
ayrıca ne törörö sevicisi ne devlet yalakasıyım sizden değilim onlardan hiç değilim.katagorinizi alıp üsütüne oturabilirsiniz.
insan kesiminde olanların haklı olarak eleştirdiği bok yemedir!

ışid ne boksa, pkk da o boktur, ypg de o boktur!..

yarın pkk benzeri türkçü bir örgüt çıkıp da kürtleri katlettiğinde konuşmayın o zaman kürt faşistleri! evet terörist seviciler ve terörist yalayıcılar!
analar ne orospu çocuğu doğuruyor demekten başka bir şey bulamıyorum.
kabul edemediğim olaydır.
hdpli vekil türk veya kürt veya ermeni herneyse tüm milletin vekilidir;teröristin değil.
başka ne diyeyim ki,yazıklar olsun.