her sevgilisine sen çok farklısın diyen gay

dönem başında bu sene çok çalışacağım diyen öğrenci kadar yalancıdır. kendisi de söylediklerine inanmıyordur lakin söylenişini hoş buluyordur. zaten bir süre sonra biten ilişkisi ardından ya gözyaşı dökecek ya da göbek atacaktır.

ps: biz ne adamlar sevdik zaten hiç yoktular...
belki kendisiyle kıyaslıyordur. benden çok farklısın gülüm hadi naş diyordur mesela da garibim aşktan yanlış anlıyordur
cidden farklı bulduğu için demiş olabileceği gibi aslında hiç sevmediği halde sırf yatağa daha hızlı atmak için de söylüyor olabilir. malum koli için kırk takla atanlar var ve bu yolda her yolu mübah sayıyorlar.

ancak burda çözüm aranması gereken durum, farklı olmanın gerçek anlamda pratik bir fayda sağlayıp sağlamadığı. farklı olmak taşkınlık ve aşırılık olarak da anlaşılabilir mesela, neyin farkı ve nasıl bir fark gibi. hep makyevel oyunları bunlar.*
insanların '' daha zeki '', '' daha farklı '' olarak anılmaktan, sürekli başkalarıyla kıyaslandığı yarışta zaferi göğüslemekten duyduğu garip hazdan yararlanan gaydir. neden birinin beğeni kriterleri içine girmek için kırk takla atılır, neden '' onun aradığı '' olmak yerine kendimiz olmak, kendimiz kalmak için mücadele etmeyiz. bunu söyleyip elde var bir demek isteyenden ziyade bunu önemseyende aramalı kabahati.
ne diyecek ya,

-ay sen çok aynısın aynı diğer sevgililerim gibisin billiyomosunnn.

-zbammmm!!!!

-ühühühühü ne vuruyon yaaa.

-sen de aynıydın, şimdi o morlukla pek farklı geldin gözüme lo.
misal:

geçen sene bizim yeğene iphone 6 aldık.

- of dayı süper telefon. harika telefon. en iyi telefon.

aylarca elinden düşürmedim. bazen tuvalette o kadar uzun kalıyordu ki orada ne yaptığını anlıyordum eşek sıpasının.

bu sene bizimkine iphone 7 aldı.

- of dayı şimdiye kadarki en iyi telefonum. harika.

halbuki 6 ile 7 arasında da çok fark yok, kullananlar bilir.

en nihayetinde erkeğiz. doğamız bu. en iyisini bulana kadar elimizdeki arabayı sürüyoruz. kimimiz parayı bulunca karıyı kimimiz daha iyisini bulunca koliyi değiştiriyor.^^