hetero erkekleri ayartma taktikleri

üniversite'de karşıma çıkan durum. hetero olduğunu bile bile kapılıyorum bu yeşil gözlü çocuğa. bir yandan tatlı tavırları, her karşılaşmamızda selam vermesi. gecenin ikisinde de olsa fotoğraflarımı likelaması...

bildiğiniz bir taktik varsa destek çıkın canlar.
yanında sarhoş numarası yap ya da sarhoş ol. ya da onu sarhoş et. birşey varsa alkolün etkisiyle ortaya çıkacaktır.
bu teknikleri uygulayanlar yüzünden homofobinin arttığını düşünüyorum. ayartayım derken taciz etmeyiniz.
code haklı toplumun çoğunluğunun şiddet yanlısı homofobik olduğunu göz önünde bulundurursak straight bender olma çabasıyla nefret şiddetine maruz kalmamak adına dikkat etmekte fayda var !
kanka ayağına hamama götürüp erkişinin kasları iyice gevşeyene kadar kese yapın.
ya sizi heteroseksüel bir kız ayartmaya çalışsa ne hissederdiniz?
seks yapmak istediginizi soyleyin, acsa zaten kabul eder
etrafta gay kalmadı, şimdi sıra heteroseksüellerde. ayartma taktiklerinden sonra bakalım daha ne cevherler çıkacak...
birlikte plan yapın. ama azıcık planın sonunu belli edin. yani sonunda yalnız kalacaksınız. eğer gay hisleri varsa, aptal değil anlar. örnek. içmeye vs çıkın. ama sarhoş olduktan sonra ayrılmayın. sizde kalsın o gün, ya da siz onda kalın. mümkünse birlikte yatın. o gece şansınızı deneyin, olursa olur olmazsa başka koli avına çıkın.
parkta crusing yaparken bir adam yanıma oturdu. ve hiç kadın bulamadığından yakındı. ben de elimde bir kızın numarasını olduğunu söyledim. adamın kendisi numarası bana verdi. ertesi gün beni aradığında kızın meşgul olduğunu söyledim. ama seninle bir şeyler yaparız dedim. işte böylece bir heteroyu ayartmış oldum.