homofobik bir hetero'dan seks teklifi almak

arkadaşın belli ki içinde kopan fırtınaları ve tanım olarak yerine oturmayan psişik sıçramaları var. sırf gay diye etmediğini bırakmıyorken bu kez gayet uysal bir modda bir eşcinsele seks talebi ile gelmesi alkışlanmalı mı anlamaya mı çalışılmalı bilemedim. gizli gay midir yoksa farklı deneyimler peşinde midir karşıma alıp konuşmak isterim tabi o ayrı.

homofobi başlı başına itici bir durum olduğundan dünyanın en yakışıklı elamanı da olsa teklifin reddedilmesi gerekir kanımca. bu denli nefret dolu bir modelle aynı yatağa girmek ona el sürmek sanırım nefsi başlı başına körelten bir durum. "hayatta olmaz bin tane olsa vermem ulan sana."

(bkz: homofobik heteroseksüellerin ekseriyetle homoseksüel çıkması)
gay temalı kısa filmlerde sıklıkla işlenen bir a-normal tutum örneği veya kişilik gelişimi tamamlanmamış erkek bireylerin kaçınılmaz olarak (mı acaba emin değilim) düştüğü ikilem olarak nitelendirilebilir. tehlikeli ve güvenilmez bir teklif sayılabilir. teklifi reddedebilecek iradeniz yoksa, öncelikle ciddi biçimde konuşularak günah çıkartma şartı getirilmelidir...bu şart yerine getirilmiyorsa, teklif sahibine bir naneli sakız çiğnetilip, üzerine soğuk su içirilmelidir...
bu teklifi yapanlar kesinlikle full aktif'tirler. bir süre aktif olarak dolaşıp sonrasında ne olacaklarına karar verirler.
gündelik bazda olagelen sıradan olaylardandır!

not: bunu en iyi benimki gibi -yani fazla erkeksi olmayan- fiziği olanlar bilirler.
teklifi sunan eğer bir kadınsa sizi tedavi etmek (!) adına kendisini feda ediyor olabilir. veya kuş ötüyor mu acaba diye merak etmiştir. ya da kadın ruhundan anladığınızı düşünerek onu zevkin doruklarına çıkaracağınız fikrindedir.
hayatımda almadığım tekliftir. keza anlam karmaşasından başlık kendi kendiyle çelişir. *