homofobik olma nedenleri

görüyorum yolda burada orada her yerde, eşcinsellere küfürler mi etmiyorlar, annelerine mi etmiyorlar, tek aklıma kalan bir soru var; "neden?" . neden eşcinseller sapık, pis, iğrenç, orospu, götveren, top oluyor? niye ki? biri çıkıp annesine küfretse eşcinsellere karşı ettikleri küfürler karşısında hiç kalır. bu nefret neden?
bu kadar hetero halka karışmaya gerek yok, çağımızda homofobi'yi yayan kavmin başında bayrak tutanların homofobik homoseksüeller olduğunu düşünüyorum hatta sayıları homofobik heteroları bile aşabilir. neden böyle neden insan kendi gibi olani sikmeye kalkar hor görür. neden neden neden. bu farklı maraz ve psişik rahatsızlıklarla açıklanabilecek klinik ve tıbbi bir konu, ben bilmem doktoru psikoloğu açıklasın.

homofobik hetero'lara gelince; tamamen işlerine öyle geldiği için böyle davranma durumu çünkü canları öyle istiyor, eşcinseller kendileri gibi değil ve fakat bu da çıkarlar değişince alaşağı oluyor birden eşcinsel canlısı olabiliyorlar hatta eşcinselden bile daha eşcinsel, böyle de bir ikiyüzlülük.

(bkz: türk halkına ibne dersin kızar sikersin ses çıkarmaz)