hoşlanılan kişinin eskiden seks işçisi olması

yıllar yıllar önce beni dumura uğratan olaydı. internetten tanıştığım epeyce hoşlandığım kişi tanıştıktan 2-3 hafta sonra eskiden escortluk yaptığını söylemişti. maddi durumu yetersiz olduğundan başlamış. tabii bende ahlak bekçiliği modu açıldı hemen, adama kızdım ama belli etmedim. o zamanlar daha yeni yeni birileriyle tanışıyorum, adamdan hoşlanmıştım. "tamam." dedim ama hep aklımı karıştırdı bu durum.
tahmin edildiğinden daha çok insanın başına geldiğini düşündüğüm durum.yarı profesyonelde olsa ortalık beğenmediğine ücretli takılanlardan geçilmiyor.
parayı kırışacaksak her türlü anlaşırız^^
çoktan seçmeli seks yaşanabileceğinin kanıtı kişidir.
sex work is work ! çevremdeki sex işçisi kadınların küçük bir kısmıda olsa hukuk tıp mühendislik mezunu isteseler mesleklerini yapabilirler ama istemiyorlar yapmıyorlar . gereksiz ahlak kasmaya gerek yok !
mecburen yapanlar için üzücü bir durum . tam bir trajedi .bazıları isteyerek yapıyor bunu da görmezden gelmemek lazım . işin trans boyutuna girmek istemiyorum . düşüldüğü zaman toplumda tutunma çabasında olan özellikle taşrada yaşayan bir transın çok fazla seçeneği yok . okullarını dahi bitiremiyorlar baskıdan , dışlanmadan , ötekileştirmeden . gereksiz eleştiri cok fazla gereksiz . aslan gibi ibneler hetero vari olanlar isteseler amelelik bile yaparlar ötekileştirilmeden hem de ama gel gör ki onların orospulugunu onaylayan zihniyet bir kadının bir transın orospulugunu yadırgaması beni şaşırtıyor . kabul edin hepınızın içinde orospuluk var . kimi para orospusu kimi mevki orospusu kimi hediye gezme tozma orospusu nadirdir güçlü tek başına dimdik ayakta kalan kadın .