hung

e2de yayınlanan hoş bir dizi. bir beden eğitimi öğretmeninin, çocuklrının velayetini alabilmek için jigololuk yapmaya başlamasını anlatıyor.
güzel dizidir ben severim.
jay drecker lise yıllarında okulun en popüler, en başarılı sporcularından ve kıskanılacak bir hayatı olan biriydi,fakat şimdi lisede basketbol öğretmenliği yapan,hayata küsmüş ve 20 yıllık dermatolog eşi tarafından terkedilmiş çaresizlik içerisinde kıvranan bir insandır.
yanan evlerinin küllerinden kurtulmak ve çocuklarına bakabilmek için ikinci bir iş aramaktadır,çaresizlik çözümleri arasında fallara inanmakda yer alacaktır.fallara aşina olan iş arkadaşı tanya sayesinde bu süreç ile de zaten böyle tanışacaktır.
the richesin yaratıcısı dmitry lipkin tarafından ekomomik kriz yıllarında kişisel şansızlıklarına para mücadelesini de eklemek zorunda kalan bir adamın yaşam mücadelesi bir kara mizah şeklinde bizlere sunuluyor.

alıntı
basrol oyuncusu göğüs kıllarını, sanki karnında baklavalar vardır gibi traş etmektedir. seksi midir. kesinlikle seksidir.
3. sezonun sonunda saçma bir şekilde biten dizi. bence oldukça kaliteli bir yapımdı. reyting derdinden yazık ettiler güzelim diziye.