ilişkinin bir anda monotonlaşması geyiği

haklı sebeple terk için bahane arayan tarafın imdadına yetişen "atayım yalanı sikeyim inananı" durumu. ciddi anlamda monotonlaşma hallerinde zamana yaymak ya da nadaslamak varken duraksamadan sıkılmak bir anlamda anlaşılır kabul edilebilir tabi.

genelde alacağını alıp, artık karşındakinden beklenti anlamında hiçbir duygusal hammadde bulamayanın dayanağı bu bir yerde. "evet monotonlaştı ben de anlamadım ayrılmak istiyorum rıfkı lütfen git hayatımdan."
ilişkiyi bulduk monotonluğu kaldı dedirtir.
yok ya monoton değildir sıradandır monoton olsa duramazsın
muhtemel bir ilişkisi varken beğenilen birinden olumlu dönüşe kendini kaptırma sendromunun etkisinden dolayı oluşan geyik. monotonlaşmasından şikayet eden herkesin göz kırptığı hali hazırda adaylar muhakkak bulunmaktadır.
fast-food ilişkilerin kaçınılmaz sonudur. hızlı ilişki tüketiminin sonu budur. hayat boyu sürecek gibi sevmediğimizden olabilir belkide. ilişki motonloştu diye hemen başka birine atlamak yerine yeni heyecanlar katmaya yanaşılmıyorsa sorun derinlerde olabilir.
işte bu yüzden ilişkilerden korkuyorum. ilişki ve arkadaşlık arası bir yakınlaşma daha hoş geliyor kulağa.
hep altta olan taraf biraz da üste geçerek ilişkiyi ters yüz etmelidir. böylece ilişkiye kan gelecek ve sorun çözülecektir.
-napyosun aşkım
+hiç aşkım oturuyorum sen?
-ben de hayatım.
+iyi bakalım.


.........2 saat sonra.....

-hayatım napyosun
+iyi canım sen
-ben de iyi.
+:*

........4 saat sonra.......

-napyosun
+hiç sen
-hiç