ilyas yalçıntaş

ilk olarak x-factor'de tanıyıp bugün tekrar televizyonda rastgeldiğim yetenekli ve karizmatik şahıs.genel olarak erkek seslerini sevmeyen beni etkilemiştir.gitarıyla gayet güzel performanslar sergiliyor ve en önemlisi çok olgun ve efendi birine benziyor.yolu açık olsun...
arkadaşımın şakası sayesinde tanıdığım yakışıklı. w.appta bana bunun resmini attı gözüm ısırıyor ama, tanıyamıyorum. ya nasıl tatlı ıstırırım, yalarım yani. bu kim diye sordum eski sevgilim dedi. profilini atsana falan dedim napcan benim sevgiilmi diye çemkirmeye başladı. fotoğrafı büyütünce anladım ki bu x factorde ünlü olan ilyas yalçıntaşmış. benimle baya dalga geçti haa. ne cahilmişim. şey o zaman daha komikti ya şimdi pek şoolmadı ama.
yeme de yanında yat şarkıcısı.
bu çocuğun dişleri falan çok mu çirkin acaba? sürekli gizleme ve ağzını kapalı tutma çabasında. (evet işim gücüm yoktu bunu düşündüm)
incir isimli şarkıyı çok duymuştum ama söyleyen kişi nasıl biri diye hiç araştırmamıştım. bugün arkadaşım gösterdi ve o da neee aman allaamm o nasıl bir tatlılık. beni alsın eve kapatsın sadece bakıp gülsün o bile yeter kalp.
incir parçasının söz ve müziği orçun karamuk'a aitmiş.hani 90'larda gece inmeden parçasıyla hit olmuş orçun.
çok yakışıklı, çok efendi, çok tatlı birisi. alternatif rock dinleyicisi olan benim kalbimi fethetmiştir.

(bkz: çok yalnızım)