ince penis

ele avuca rahatlıkla gelen penis. böylece terbiye edilmesi daha kolay haliyle. uzun ve ince olması ihtimalinde ürkünçlü hayallere sebebiyet verebiliyor.

bunun da çok hayranı var, ince alet hastaları var. planetromeo'da gördüğüm kadarıyla ince alet mıknatısı olmayı isteyenler hiç de az değil. bir profil diyor ki:

" ilkim olacak kimse yok mu. apler. halkalı. yaşım 23.(ince aletli ap 21-35 arası) sevişene sakso da çekebilirim, aracı olana."
şu gaddar hayatta incelik gibisi yok.
eğer baş kısmı orantısız bir şekilde büyükse acayip biçimsiz olan. komple inceyse estetik sayılır.
çok ele avuca gelmez, ilk deneyim için ideal olabilecek, özellikle analda zorlananların rahat alabileceği erkek organı *
"ama uzun" gibi bir tabirle süslenebilen iddiasız kendi halinde bir penis. kısa olanı da "ama kalın" ifadesiyle süsleniyor. hem kısa hem inceyse durum kötü. çok pis bir insanım ben. mesela müslüman evliliklerinde eşler evlenmeden önce birbirini çıplak görmez. düşünsene gerdekte bir bakıyorsun kocanın pipisi 8 cm :(. edepli kızlarımız bunu pek takmaz gerçi ama ben pis köpek bi eşcinsel erkek olduğum için kahrolurdum diye düşünüyorum. ince ve kısa pipiler, yine de seviliyorsunuz canlarım.
bir kaç küçük operasyonla istedikleri kadar kalınlaştırabilirler. üstelik penis büyütme kadar atraksiyonlu bir prosedür de değil. ama abartmayın gençler. göt sikiyonuz. soba borusuna kimsenin ihtiyacı yok ehehe
partnerimde görmek isteyeceğim son iki şeyden biri. diğeri için bakınız dümdüz göts jdhsjhs.

gerçi kalınlaştırılabiliyorsa problem değil, en azından bunu kompleks edinen bir birey varsa operasyon yaptırıp rahatlayabilir.

şöyle bir durum da var. pipi konusunda talihsiz ama diğer veçheleriyle tatlı mı tatlı insanlar var. nice koca sikli ama beyinsiz tipler yerine bu sevimli adamlara aşık olanlar da çıkıyor. ha yine gönül bir yerde kamaşullah da arzu ederse artık threesome için tellak'ın kapısını aşındırırsınız diyerek konuyu kendime bağlıyor, bir ayısözlük klasiği olan entriden nemalanma hakkımı kullanıyorum..

o değil de geçen fivesome'ı reddettim sözlük. neyse bu konu itiraf bölümüne yazılacaktı pardon. iyi yıllar!
ne güzel işte acıtmaz hem
sevmediğim tür. kalın kısa tercihimdir. çok da kısa değil tabii. normal boy kalın. en güzeli.