israil'in gazze'yi vurması

venezuela'nın israil büyükelçisini sınırdışı ettiği, şili'nin israil'le bütün ticari ilişkilerini kestiğini açıkladığı, türkiye'nin ve tüm dünyanın izlediği olay.
israil sadece masum insanları değil , insanlığı da öldürdü . israilden gazzeye alkışlar eşliğinde atılan roketler ... sadece kınamaya devam edin .

“sen, o zalimlerin işlediklerinden, sakın rabbinin habersiz olduğunu zannetme! o, sadece onları, dehşetinden gözlerinin donup kalacağı bir güne ertelemektedir.” (ibrahim, 14/42)
kimsenin sikin de olmayan katliamdır.dünkü iftar da işbirlikci hayin abbas rte ile güle oynaya pozlar verdi.ünlü yalakalarıyla beraber.iftar adı altında başbakan yeni ve eski tüm yağcıları ile buluştu iftarda.
birkez daha gördüğümüz gibi halkların tek dostu halklardır.politikacılar için ölen çocuklar iç ve dış siyaset argümanıdır.sen israile atarlanıyosun meydanlar da ama akşamında pampişlerimle iftar keyfi diye resim çektiriyosun.yazık oğlu yazık.
bu adama hala ümmetin tek savunucusu,ahir zaman halifesi,mazlumların sesi diyen ak denyolar ayrı bir vaka,allah onlara sadece azcık akıl versin wallahi başka hiç bir şey değil.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/ak_par...
yıllar geçmiş fakat bölgede barış adına tek bir ilerleme yok. ilerlemenin olduğu tek konu filistinlilerin ölü sayısındaki artış. bugün de 52 kişinin öldürüldüğü ve bine yakın kişinin yaralandığı israil saldırıları sonrası dünya israil'i kınadı. abd ise tebrik etti.

(bkz:14 mayıs 2018 türkiye'de ulusal yas ilan edilmesi)