izzet çapa

hayatında yapmış olduğu en büyük hatanın evlenmek olduğunu açıklayan ablamızdır.
beşiktaş adliyesindeki hakkındaki icra davaları bitmek bilmezken hala nasıl olur da bunca mekan, bunca para sahibidir anlamakta çok zorlandığım bir statüye sahiptir. yanında çalışanların suyunu sıkana kadar kullanır, sonrasında tekmeyi basar.

televizyon programlarına çıkıp bırakın eşcinsel olduğunu söylemek bir yana, eşcinsel evliliğin tüm dünyada yasaklanmasını bile savunan açıklamalar yapar. ama bunca şeye rağmen cahide tıklım tıklım geylerle dolar.

mekanlarında yaptığı şey çok basittir, bir mekan açar, geyleri toplar, bir de onları izlemeye gelen heteroları, hayvanat bahçesinde izler gibi heterolar özellikle academy 14'ün balkonundan geyleri izlerdi.

academy 14'de yaşanan eşcinsel cinayetinin üstünü tamamen ticari çıkarları için kapatırken hiçbir eşcinsel de dönüp sen ne yapıyorsun dememiştir.

neden bu kadar insanlar tapıyorlar izzet çapa'ya anlamış değilim açıkçası.
gzone dergisine verdiği röportajda onur yürüyüşüne katılan bağğzı lgbt bireylere kızmış kişilik.bizi toplumun değer yargılarına ve ahlakına uymaya çağırmış marjinal olmayın demiştir.bizde sevgili abi(!)mizi dinleyelim kızlar ve lütfen önümüzde ki onur yürüyüşüne çarşafla katılalım.

eski hürriyet yazarı. eski diyorum çünkü istifasını sunmuş ve bundan sonra beni hürriyet yazarı olan gösteren haberler yapmayın çağrısında bulunmuş. köşe yazarımı, magazin haberlerinin önemli isimlerinden biri mi anlam veremedim. insanlar/haber siteleri vs. neden senin haberini yapsınlar ki?