joe biden

gençlik fotoğrafını gördüm de bayağı tatlı bir arkadaşımızmış zamanında. yalanırmış.
oha gerçekten gençliği çok iyiymiş. bir gün bir abd başkanını düşünüp kendimi elleyeceğim aklıma gelmezdi. sonuçta komünistim.
https://www.nytimes.com/2020/10/17/us/po...
genç ayılara gençliğiyle ah derdirten 78 yaşındaki başkan adayı. en son kanada başbakanına böyle methiyeler görmüştüm.

seçilmesi durumunda kısa vadede tüm türkiye'ye ah derdirtmeyi ahdetmiştir.
seçilmesi durumunda tüm türkiyeye ah dedirteceğini sanmıyorum. zaten hali hazırda ah içindeyiz. adam kozlarını açık oynuyor. trump gibi cebinde tutup alttan alta tehdit ederek rte yi hizada tutmuyor. hamle korkusu ile köpek olmaktansa güçlü bir hamleye maruz kalmak benim için yeğdir.
sırf mezhepçi faşist dış politikamız zarar görecek diye trump gibi çevre düşmanı bir sosyopatı desteklemek aklımın köşesinden geçmez. umarım bir sürpriz olmaz da biden alır başkanlığı.
kendisi biraz fazlaca sevgi dolu bir insan sanıyorum. tuttuğunu öpüp mıncıklamadan bırakmıyor maşallah. videoda konuştuğu her genç kadına yaşını sorup, eşlerine de "zevkli adamsın" gibi yorumlar yapması da ilginç. kesin sapıktır diyemeyeceğim ama o yönde bir intiba bıraktı bende.


yeni abd başkanı. ve kesinlikle (bkz:azgın teke)
azgın tekeliği neyse de, çocukları da elliyordu bu. amerikalılar "ruslar yapıyo o sahte videoları" falan diyor. umarım öyledir.
şu an canlı açıklamalarda bulunuyor ama dinlerken ruhum çekildi. trump'ı özledim resmen ya. orada olsam sexsi ve eyylenceli trump destekçileri arasında olurdum bu sıkıcı herifi dinleyecğime!
amerikalıların turuncu pipi öfkesi sonrası sarı pipisiyle gönüllere taht kuracağına inandıkları yeni başkanı..
ne diyelim dünya çapında büyük etki bırakan bu değişimi orta doğu ülkesi olarak merakla takip ediyoruz..
son dönem başkanlar arasında yemin töreni vs. en sönük geçen de bu amca oldu sanırım. nedenini biliyoruz. peruk coşturdu milleti falan filan. bakalım bizleri hangi maceralar bekliyor?
ezeli rakibim. bu iş burada bitmedi joe. büyük amerika'yı inşa projemiz devam ediyor. god bless me. god bless gays
tavşan dişli, tatlış pete buttigieg yerine bu adamın abd başkanı olmasına içerliyorum hala. dünyayı gay bir başkan yönetebilirdi. *