kameralar önünde şehit haberi vermek

kanımı donduran video... iğrençlik. acilen bu insanların durdurulmaları gerekiyor... olmaz yani... yok, bu kadarı fazla... nasıl bir hayvan oldunuz siz böyle... yahu şehidin ailesine destek olmaya çalışan akrabaları "kamerayı kapatıyorsun kenara çekil" diye kenara çekmek ne demek?! iyi misiniz?!

bir insan, eğer insansa, başka bir insanın acısından prim yapmaya kalkar mı? bir insan, eğer insansa, başka bir insanın acısını oy yapmaya kalkar mı?

ve bunca olayı izleyen insan nerede? neden hala bu kadar sakiniz?

nasıl bir ülke olduk biz böyle...

neden?

http://www.haberturk.com/gundem/haber/11...
allah sizin belanızı versin bu nasıl insanlıktır.o kadının o hali gözümden gitmiyor.şaşkın şok geçiriyor.utanmadan kameraları toplayıp gitmiş birde yanında hoca var şehit ayetleri okuyor.lan sen kimsin lan sen allahmısın lan sen peygambermisin sen kimsin ya!sen kimi cennete koyuyorsun.lan imanı olanın imanı gidecek sizin yüzünüzden.evlat acısını şova çeviren gavatlar inşallah sevdikleriniz haberini alırsınız tez zamanda.ülkenin geldiği hale bak.pes yuh tüh!
şehidimizin annesi adeta şok geçirdi!!!
bu kadar mı düşüncesiz olunur, nasıl bir acımasızlık bu. bu acı anı niye yayınlıyorsun. ayrıca oradaki vaazlar da ayrı bir rezalet gerçekten.