karaman'da 45 erkek öğrenciye tecavüz edilmesi

http://ayisozluk.com/lnk/a0ce9f

şaşırmadığım iğrenç mide bulandırıcı olay , olayların daha da yayılıp büyüyeceğinden emin olduğum durumdur. tabii takip edilebilinirse yada takip edilmesine izin verilirse

dini kullanıp ülke yönetenler yüzünden tekrar hortlayan bu iğrençlik yuvalarında neredeyse sürekli olan bir durum, tesadüfen ortaya çıktı, bugün karaman yarın başka bir şehirde çıkarsa şaşırmayın derim

(bkz: spotlight) *
dosya hakkında gizlilik kararı alındı ne demek oluyor? adam onlarca çocuğa tecavüz etmiş, belki de bunu yapan başkaları da var. neden gizli tutuluyor. bu ülkede çocuğu, genci, kadını, ateisti, lgbtisi, yaşlısı, her birey ayrı çekiyor bu dengesiz ve anlamsız hukuk düzeni ve saçma sapan suçlu tipler yüzünden.
45 erkek öğrenciye tecavüz edilirken allah ne yapıyordu acaba?
cemaat vakfinin bir binada 45 tane erkek ogreciye laf etmesine ses cikarilmazken tutupta kadinlarin mini etek giymesine ses cikaran sistemin de kökü kurusun.
iktidar partisine yüzde bilmem kaç oy vermiş şehir de çıt yok. 45 dünya paramparça olmuş kimin umurunda. dindarlığınızı geçtim insanlığınız yok lan sizin.
mahallenin karısına kızına sarkanların cengaveri olurken, eş zamanlı olarak dul kadınlarından yeşil ışık bekleyen aç kurtlar gibiyiz; dilimiz elhamdülillah içerde de sikimiz nedense hep dışarda.

din günümüzde hala allahla kul arasında değil, kullar arasında yaşanan bir ilüzyon. önemli olan toplum karşısında günahsız, zararsız görünmek. o nedenledir ki; allahın boş vaktinde yarattığı güzellikleri, allahın boşluğuna getirip kapalı kapılar arkasında kirletip, yine onların öteki dünyada temizleneceğine inandırılmaları şaklabanların çakma tanrı rolünü iyi oynamalarından kaynaklı. ve aptal ailelerin iletişimsiz bir dünyada çocuğunu kurt kılıklı hasta ninelere kayıtsız şartsız teslimi, körü körüne inancın dünyasal bir yansıması sadece.