katherine moennig

6 sezon yayınlanan the l word dizisinin çapkın, kalp kırıcı, taş kuaförü shane mccutcheon . aynı zamanda da gwyneth paltrow 'un kuzeniymiş ve iki yıldır holly miranda yle birlikteler *
the l word deki tarzı sürekli taklit edilen, dizi sayesinde dünyanın her yerinde milyon tane klonu türeyen, bildiğim kadarıyla hala tam anlamıyla out olmamış aslında olmasına da gerek kalmayan oyuncu. the l word de rol üstüne cuk oturduğundan belkide oyunculuğu pek göze batmaz ama en son oynadığı doktorlu dizide ki straight doktor rolünde tv ye bakamıyorduk ya bu kadar mı kötü olur. ama pek bir sevimli, eğlenceli de bir insana benziyor. bana göre ne seksi ne de güzel..ama lezbiyenlerin ekolü saygı duyuyorum.
shane mccutcheon'ı oynarken rol yaptığına bir türlü inanamadığım, sanki kendisini oynuyormuş gibi algıladığım, güzel, cool, seksi terimlerinin karşılığı olabilecek muhteşem kadın..ses tonunun ve gülüşünün ayrıyetten hastasıyız..
ülkemiz sınırları içerisinde bir adet ikiz kardeşi bulunmaktadır ve kendisi kapılmıştır.*
aşık olunası ünlülerden. kendisine karşı küçük bir celebrity crush yaşamaktayım. androjen görüntüsü ile hem kızları hem erkekleri kendisine hayran bırakmaktadır.