kendine bağlatan erkek davranışları

kezban dönemin en korku salan davranışlarıdır.

sanırım en popüler davranış ciddi ilişki istememeleri. diğeri de seni umursamayan tavırları. arayıp sormamaları. bunlar kendini yeni keşfedenlere karşı, kaşarlar ve kevaşeler tarafından sıklıkla silah olarak kullanılır.

aslında olması gereken daha elle tutulur şeyler olmalı. ne biliyim işte, tamamen atıyorum, mesela sabah uyandığında beni öpmeden güne başlamaması, seks yaparken kurduğu cümleler, mutfakta bir şeyler hazırlarken yaptığı sakarlıklar falan filan işte. hadi örnekleri çoğaltalım.
şeytan tüyü var deriz böyle heriflerde ya da piç diye tabir edilir.
ben bu piç herif kategorisine giriyorum sanırım. zaman zaman bana da piçlik yapıldığı oluyor tabi ama sallamıyorum. belki umarsız tavırlar daha kamçılayıcı oluyordur. belki degil mutlaka.

peki ben neden böyle bir herif olduğumu kabul ediyorum. şunu söylemek için: inanın bunu bile isteye yapmiyorum kendi adıma. bu tarz taktiksel hareketlerim yok. kimseyi de üzmeyi sevmem. ama böyleyim. çabuk sıkılıyorum insanlardan. fazla konuşmayı da sevmiyorum. iliskilerimde fazlaca fedakar bir adamimdir oysa. ama bir yerde kopuyorum. insan tanımak yorucu geliyor. belki de kafam da kalbim de başka his ve arzularla dolu.

bir piç adam olarak gerçekten diğer erkeklerden hiçbir farkım yok. ne buluyorsunuz bende onu da anlamıyorum amk. sıktır edin böyle adamları takmayın da çok. yine de asagi yukarı hepimiz aynıyız onu söyleyeyim. sevmek sevilmek istiyoruz. günübirlik iliskilerin ruhumuzdaki derin özlemi göndermediğini öğrenecek yaşa geldik. eşimiz sevgilimiz olsun istiyoruz. biraz sabırlı olmak biraz arkadaşça yaklaşmak hemen beklentiye girmemek, olduğu gibi kabullenmek gerek böyle kişileri belki. zor zamanlardan geçtiğimizi biliyorum. bu ülkede yaşayan her bireyin az çok bir psikolojik desteğe ihtiyacı var. birbirimize hoşgörülü ve sahiplenici olalım. kirmayalim kaba olmayalım. bu vesile ile varsa aramızdaki dargınlıkları giderelim sözlük ahalisi. hakkınız varsa da helal edin muhtemelen pek çoğunuzun da kalbini kırmışımdir da. nereden nerelere geldik. saygılar iyi günler.
samimi ,içten hesap kitap yapmayan içi dışı bir olan insanlar beni çok etkiliyor.doğallık birini kendine bağlamanın en iyi yolu sanırım.genelde bu tür insanlarla tanışma konusunda kendimi ikna edebiliyorum..kısaca yapılması gereken tek şey aslında hiçbirşey yapmamak.
bağlama büyüsü yaptırmak bir erkeğin özellikle bizim dünyamızda kendine bağlatan erkek olabilmesi için en garanti yoldur. öbür türlüsü beni bağlamaz.
beni sahiplendigini hissettiğim an
kendi ailesini ve sizin ailenizi sizin bunu istemediginizi bile bile yakinlastirmis, iliskinizi baska bir anlamda mesrulastiran her sey. hayatinizin her alanina gostererek ya da gizliden mudahil olmasi. kredi karti borcunuzu, kisisel verilerin gizliligi politikasindan nasibini almamis yalak bankaci arkadasindan ogrenip borcunuzu odemesi ve sizi kendisine bir anda borclu yaparak baglamasi. sirf kendisi calisan ve sizin ogrenci olmaniz sebebiyle gereksiz yardim sacmasi ve sizi ev arkadasiniza karsi aciklamasi olmayan zor bir durumda bakmasi. kisaca sizi kendisine ekonomik ve duygusal borclu hissettirecek her turlu davranis mevzu bahis erkek kisisinin sizi kendisine zorla baglamaya yetiyor.