kıllarını almayı bakımlılık olarak gören erkek

genelde tüm kıllarını alan feminen pasifler bu gruba girer. "tüm kıllarımı alıyorum, çok bakımlıyım" diye de kendileriyle övünürler. bir insanın kıllarını alıp almaması beni ilgilendirmez, kendi tercihidir ama sırf bu yüzden kendisini daha temiz, bakımlı görmek dangalaklığın alasıdır. biz almıyoruz diye bu bizim pis olduğumuzu, sürekli ter koktuğumuzu göstermez. senden daha çok para harcıyoruzdur belki de bakım ürünlerine.
bakımlı sayılır mı tartışılır tabi ki ama hayret ettiğim bir gruptur. ben isyankar yukarı doğru çıkan bir sakalı alırken bile haykırasım geliyor tüm vücuda girişsem demek ki komalık olucam. bu yüzden zor bir parkurdur, tabi bakım için her şey demek değildir.
tüm kıllarını almak * bakımlılığın şartı olarak kesinlikle gösterilemez, ama kıllarını tamamen almak * da kişisel bakım sınıfına girebilir, sonuçta o kişi için bakımının bir parçası.

kıllarını almayanları * pis ve bakımsız olarak görmek kesinlikle yanlış, fakat hem kıllarını almayıp hem de gerekli temizlik ve düzenlemeleri yapmayanlar da var, onlar gerçekten bakımsız sınıfına giriyor bence.
kendini aşmış erkektir. suratları sir den dolayı sürekli bir kırmızılık hali içindedir. popo artık porselen gibi olmuştur. dışı bizi içi kendini yakar. 1 2 3 çek.
kıl yumağı şeklinde tüylü olup bundan rahatsız olup almak ya da sırf canı öyle istiyor diye kılını tüyünü almak gayet normal aslında, kıl adamın kılı abi ister atar ister satar yani.

ancak traşlı olmayı salt bakımlı olmak sanıp "ben temizim bi kerem sen kakasın olm hade uza kıllı böcük" hissiyatıyla kıllı olmayı pis addetmek ya da kılını alana “ayyy kadın nu yhaaa” tepkisi vermek mantıklı değil gibi. dediğim gibi kıl adamın yani ister yolar ister ışınla full aldırıp cillop olur keyif onun yanisi. örneğin ben kıllı severim mesela sakalıynan göğsündeki kıla ellemekten hoşlanırım, başkası pürüsüz cilt sever falan bu işler böyledir.
androjen hormonun verdiği nitelikler -bence- kan damarlarında o hormonu taşıyan insanların bilinç altlarında "iyi birşey" olarak embed edilmiş bir özelliklerdir. bir erkek, erkeğim desin, diyebilsin; eşcinsel de olabilir, trans eğilimli olmasın sadece... ve primer erkeklik özelliklerinden kurtulmaya çalışsın... bunu yapmayı erdem, karizma, hijyen, çağdaşlık ya da başka olumlu sözcüklerle adlandırsın...

bilmem ki? bana ters geliyor.

p yim. hatta bazen ücret karşılığı cd oluyorum. yine de bacaklarımdaki kılları hiçbir bedel kestiremedi bana; çünkü onlar paradan bile çok sevdiğim şeylerim; ayrılamıyorum ki... kasıklarıma kadar uzanan çoraplarla kapatıyorum onları. önkollarımdakileri de kolluklarla. bir tek gün bile kesmedim.

herkes farklı yapıda. farklı deneyimler yaşamış, farklı genlere sahip, farklı ahlaksal yönlendirmelerle büyütülmüş, farklı zevkler sahibi... bunca insanı tek bir kalıba "bu doğrudrrr" diye itelemek çok yanlış. ben sadece kendi düşüncemi, kendi sahiplendiğim doğrumu ve nedenlerimi paylaştım.

her bir insan kendisi için en doğrusunu bilir. konuşup duruyoruz işte dostluk mertebesinde...