kızlara verilen ayarlar

22 ayar, 24 ayar yüzük bilezik kolye.
ah be canisi..
http://www.capsomat.com/media/created/60vlac.jpg
kızların adamlara verdiği ayarların yanında epey değersiz kalan ayarlar. unutmayın güç kadınlarda.
homofobik, geyler çok tatlılar, ayy berkecan, normalde senle muhattap olmam ama yarın matematik sınavı var yanıma gelsene, gözlerime mavi lensi takarım evden çıkarkende mavi çantamı alırım tarzında bir kızla gene eşcinseller üzerine konuşurken gerçekleşti. daha doğrusu o arkadaşlarıyla eşcinseller üzerine atıp tutarken bende konuya katıldım.

-ayyy götten veriyorlarmış, çok iğrennnnçççç.
-o zaman sen verme.

kahkahalar falan. sonra nasıl mı bitti?

-yaa sana ne mor kalem, seninle muhattap olan mı oldu. salak şeyyy!
en sevdiğim.

mesela hip bir barda yeni tanıştığım kızın birinin bana 95li duruyorsun demesine (kendisi herkesin kokteyler,biralar içtiği hip mekanda rakı,evet rakı içmekte çünkü marjinal(!)), ' tatlım senin cidden rakıyı azaltman lazım' diyip de kendisini dumura uğratmışlığım ve kıza bi 5-10 dakika tabiri yerindeyse kal gelmesinin, sonrasın da kendisinin gelip de ' ya çok özür dilerim bilmemne vs' tribine sokturmuşluğum vardır.

sayılır mı?
beni sikeceğini iddia eden kızlara bunu dildoyla mı yoksa straponlamı yapacaklarını soruyorum. kendimi seviyorum dattebayo.
lisedeyken sınıfta ki motor kizlari korku filmi icin eve davet etmek ve dvd karismis hesabi porno film izlettirmeye yeltenmek.sonrasinda kahraman seçilmek.