kızlara verilen ayarlar

kızların adamlara verdiği ayarların yanında epey değersiz kalan ayarlar. unutmayın güç kadınlarda.
homofobik, geyler çok tatlılar, ayy berkecan, normalde senle muhattap olmam ama yarın matematik sınavı var yanıma gelsene, gözlerime mavi lensi takarım evden çıkarkende mavi çantamı alırım tarzında bir kızla gene eşcinseller üzerine konuşurken gerçekleşti. daha doğrusu o arkadaşlarıyla eşcinseller üzerine atıp tutarken bende konuya katıldım.

-ayyy götten veriyorlarmış, çok iğrennnnçççç.
-o zaman sen verme.

kahkahalar falan. sonra nasıl mı bitti?

-yaa sana ne mor kalem, seninle muhattap olan mı oldu. salak şeyyy!
en sevdiğim.

mesela hip bir barda yeni tanıştığım kızın birinin bana 95li duruyorsun demesine (kendisi herkesin kokteyler,biralar içtiği hip mekanda rakı,evet rakı içmekte çünkü marjinal(!)), ' tatlım senin cidden rakıyı azaltman lazım' diyip de kendisini dumura uğratmışlığım ve kıza bi 5-10 dakika tabiri yerindeyse kal gelmesinin, sonrasın da kendisinin gelip de ' ya çok özür dilerim bilmemne vs' tribine sokturmuşluğum vardır.

sayılır mı?
beni sikeceğini iddia eden kızlara bunu dildoyla mı yoksa straponlamı yapacaklarını soruyorum. kendimi seviyorum dattebayo.
lisedeyken sınıfta ki motor kizlari korku filmi icin eve davet etmek ve dvd karismis hesabi porno film izlettirmeye yeltenmek.sonrasinda kahraman seçilmek.
çevremde hiç kız yok acayip ayarsızım bu ara ustaağ.
her koşulda sizi üzecek olan ayarlardır. en iyimser ihtimalle ileride, yaptığınız şeyin (verdiğiniz ayarın) saçmalığını hatırlayıp vicdan azabı duyarsınız. lezbiyen bir kadın olsam belki ağzımın suyunu akıta akıta burada anlatırdım. gey bir erkek, üzdüğü kızları (arkadaşlarını) niye anlatmak istesin ki, çok bir marifetmiş gibi.
hem şimdi aklıma gelen iki örneği anlatacak olsam "eski defterleri açmış" gibi olurum, yok yere birilerine "yanlış anlama" fırsatı da tanımış olurum.
kızlar bana nasıl davranırsa davransın, öncelikle iyilikle, nazikçe, kırmamaya çalışarak karşılık vermek gerektiğini öğrendim belki de sonunda.