koliden gelen aşk mesajı

bir ya da müteaddit sefer kolileşmek işteş çatısına nail olmuş elemandan gelen, şok etkisi rinso beyazı kadar göz kamaştıran mesaj.

salt yatıp kalkma düzleminde yer alan ya da fakbadi olarak bir dönem takılınan koli beyin, ansızın işin rengine duygusal mavisi bulaştırmasına ne derece inanç bağlamak gerekir şüphelerim var tabi. ancak salt seks ile başlayıp zamanla aşka dönen ilişki halleri sık sık yaşandığı için, "aman yaf altı üstü koli mesajı iste pff" deyip geçmemek gayet ihtiyatlı davranmakta fayda var. demek ki hoşlanmış senden olm, demek ki sadece aklı fikri yatakta değil. bugünün kolisi yarının sevdiceği olabilir pekala.
yakın zamanda başıma gelmişliği vardır.

bir yıl birlikte olduğum fakbadimle yaklaşık bir aydır liseli aşıklar gibi kalpli kalpli vatsaplaşıyoruz. mayışıp yılışıyoruz. keyifli bir durum. yapışın kolinize. ona aşık olun. tavsiye edilir. * *
hayatım tam da bu cümledeki aşk mesajı atan koli düzleminde gittiği için bir parça içimi yaralamış başlıktır, fakbadiden öteye geçemedik.
neden bu başlık karmada karşıma çıkıyor yaramı deşmeyin
bir mesaj geldi diye eli ayağına dolanan çeyiz sandığına koşan tiplerden değilim malesef koli de olsa arayıp yüzüme kulağıma kulağıma söylesin böyleyken böyle şöyleyken şöyle desin sonra hal çaresine bakılır
4 sene önceki kolime, şimdiki sevgilime attığım mesaj. kötü bir şey değildir. aşk her zaman kazanır. *