köpeği felç eden cani

görüntü net değil, elinde tornavida var diyorlar.
zaten en sonda hayvancağızın nasıl kamyon çarpmışa döndüğü belli.
kamyon çarpmış kelimesini bilerek kullandım, zira bu ülkede kamyonla ezilen hayvanları ezenler de allah rızası için bi yardım etmiyo, sanki ezdikleri çamurmuş gibi arkalarına bile bakmadan gidiyorlar.
sonra da soruyorlar ateizm niye yaygınlaşıyor diye. bu hayvanlara böyle işkenceler çektirilirken hangi yaratıcı işkencecileri cezasız bırakabilir????
ama adalet bırakıyor.... para cezalarıyla kurtuluyor çoğunlukla bu caniler....
elimizden hiçbir şey gelmiyor, her gün, her allahın günü gelen bu videoları kanımız çekile çekile izlemekten başka, hayvanları sevin konulu mesajları sosyal medyadan paylaşmaktan başka, gerçekten hiçbir şey gelmiyor!!!!
ne zaman bitecek bu canilik?
ah ah, keşke dinazorlar yok olmasaydı zamanında. ortaya çıkan ilk insanların soyunu kurutmak suretiyle bugün bizi yok eden dinazorlar olsaydı.... dinazorların nesli tükenmeseydi, insanların nesli başlamadan bitseydi....!
hassas olanlar için linki spoilera koyuyorum.
yaşamayı hak etmeyenlerde bugün. köpek kendisi sevdirmek için veya yemek istemek için gelmiş belli, kuyruk sallıyor ve sevgi ilgi bekliyor. bel kemiğine o yumruğu hak edecek hiçbir davranışı yok. işte bu insanlar sokakta elini kolunu sallayarak dolaşıyorlar hala, içimizdeler. bitmiyorlar.
sessiz izledim ağladım, sesini açtım hemen kapattım dayanamadım. yeniden ağladım. bu insan olamamışları öldürmek, insanlık dışı olmamalı.
yorumların hepsinde "allah belanı versin" "allah o acıyı yaşatmadan seni toprağın altına sokmasın" "bin katını çekersin inşallah" vs vs vs

içinde allah geçmeyen bir tane yorum yok. ama böyle zamanlarda düşündüğüm tek şey gerçekten allah olsa böyle şeyler olur muydu ?

gerçekten tez zamanda birisi aynısını bu adama yapar biz de onu izleriz dicem de hiç sanmıyorum.
meksika'da yaşanmış bir olay.

(bkz:teyit.org)
meksikalı olduğu ve meksikalı bir insan tarafından 50 yerinden bıçaklanarak katledildiği söyleniyor. doğruysa cezasını kesen insanın eline koluna sağlık.