lgbti bireylerin dini görüş ve inançları anketi

"lgbti birey olarak dini görüş ya da inancınız ne yönde?" sorusuna cevap aranan ankettir.

http://strawpoll.me/4123194
"bir annenin memesiyle çocuğunu beslemesi gibi din de ruhu besler.yani din bebeğe süt veren meme gibidir.önemlidir ,değerlidir.ama çıkarıp yüzüme yüzüme sallarsan olmaz!o zaman ,memesini çıkarıp yüzüme sallayan anne kılığına bürünmüş bir sapıktan farkın kalmaz.yavrusunu besleyen annenin memesinin kutsallığı neyse ,nasıl mahremse bunu konuşmak bile insanı nasıl rahatsız ediyorsa din de mahremdir,kişiyle yaradan arasındadır."
(bkz: çi)
kuran'daki homofobik ayetleri bilip de hala inananlar şaşırtmamıştır. gay'lerin ikiyüzlülüğü işte. *
ankette alevilik neden yok? her alevi kendini müslüman görmüyor. bence de değil. ezidilik de yok. bahailik de.vs. vs. satanist ve paganist filan koyup ülkenin kadim inançlarını yine örtbas ediyorsunuz. ki ankete ne gerek var ülkenin %99 u müslüman ya.
ankete bilinen dinlerin kolları koyulmadı. alevilik, sünnilik, şiilik, şamanizm, protestan, ortodoks, katolik gibi. ana isimlerin tamamı mevcut. aleviliği müslümanlıktan saymıyorsanız yeni bir din gibi düşünerek diğeri seçebilirsiniz. lakin alevilik din veya ırk değil islamiyet içindeki bir mezheptir.
dünyadaki adaletsizliği sorgulamamla birlikte başlayan ve dini kitaplardaki çoğunluğu oynayan (eşcinsellik sapkınlıktır) sözlere olan şüphemle ateist oldum.