londra'da homofobik saldırı gerçekleştiren türkler

ulan ingiltere gibi muasır medeniyetlerin başını çeken bir ülkeye gidiyorsun, ingilizler gibi giyinmesini, oturmasını kalkmasını en iyi bilen, asil diyebileceğimiz insanlarla aynı ülkede yaşıyorsun. homofobiyi bir kenara bırak, nasıl böyle dağ ayısı kalabildiniz ya? ben bunu merak ediyorum sadece. ingiltere gibi burnundan kıl aldırmayan bir ülkenin de buram buram radikal islam kokan tipleri ülkesine almış olması komik.

https://www.dailymail.co.uk/news/article...

edit: özellikle mustafa ile güven'e dikkat edin lütfen.
cezalandırılmışlar, tatmin edici gelmedi bana ama hepsinde asit yoktu herhalde.
kendilerini yaşadıkları türk mahallesinin sahibi olarak görüyorlarmış. çetenin lideride 24 yaşındaymış. komik. bunları bulup sikiceksin işte.
http://www.cumhuriyet.com.tr/kaydet/oku/...
adamların tiplerine bakınca bende pek türk hissi uyandırmadılar açıkcası. kökenlerinin türk olduğunu sanmıyorum. bir de asitle saldırmak pek bizim tarzımız olduğu söylenemez. ara sıra duyulsada çoğunlukla iran, arabistan gibi ülkelerde daha yaygın bir durum. yani hardcore müslümanlar daha çok sever böyle sadistik şeyleri.
tiplere bakınca hiçbiri evrimini henüz tamamlayamamış gibi görünüyor. isim değiştirmek çok zor değil, türkiye'ye gelip isimlerini değiştiriyorlar sonra da biz burada dışlandık ötekileştirildik deyip avrupa ülkelerine iltica ediyorlar. sonra da biz bunları türk falan sanıyoruz. her ne bokun ürünüyseler karşı tarafa verdikleri fiziki ve psikolojik etkileri silmez ama en azından ceza almaları çok hoş. artık cezaevindeki ingilizlere yıllar boyunca bol bol ezilsinler istiyorum.
tee ingilterelere gidipte anadolu çomarlıgından kurtulamayan soyu kuruyasıcalar. cezalarını bulmuşlar. ulan hem adamların ülkesine gidip paşalar gibi yaşa hem de onların yaşam biçimine müdahale et. it soyu alçaklar.
sasirmadim turk insanlari gercekten dusunmeyi bilmiyor... okumayi falan oysaki dinlerinde ki ilk emir oku ..