marimar

thalia nın oynadığı meksika dizisi entrikası boldu zamanında bizim ev halkı oturup izlerdik zaten ailece öyle triplere girdik ki sonrasında, anneme ekmeği uzatırmısın diyorum entrikalı bakış atıyo göz bebeği parlıyo kadının falan nese bu furyada bitti çocukluğumuzda bıraktı bi kaç anı.
bence bu da iktidarların bir oyunu. millet kendi derdine, habire bindirilen vergilere, işsizliğine, evde kocasından dayak yediğine, aç kaldığına vs dertlenmesin elalemin dizi karakterlerine dertlensin de haline şükretsin diye bilinçli oyalama taktiklerinden biridir. bir diğeri için:

(bkz: futbol)

edit büdüt: bu yorumu anlamsız bulan arkadaşım, biraz tarih, sosyoloji filan oku. ona kafam basmaz diyosan gazete filan oku en azından. fotomaç olmasın ama. gazeteyi de yanlış anlarsın sen şimdi.**
90lı yıllarda atv'de yayınlanan latin dizisi. buna benzer thalia'nın oynadığı 3 dizi daha yayınlanmıştır.

bu da dizinin girişi. eski günlere götürüyor cidden. haberlerden önce mutlaka izlenilirdi.

thalia' nın oynadığı türkiye' de yayınlanan meksika dizisi. diğerleri;

(bkz: rosalinda)
(bkz: maria barrio)
(bkz: maria del carmen) *
yeni sözlükçümüz. hoş geldin.

(bkz: askk)
online yazarlar listesinde adını gördüğüm ve ve bana thalia'nın komik dizisini hatırlatan yazar arkadaşımız. benim gibi yeni olduğundan hoş gelmiş.

şimdi gelelim diziye. marimar'a evin zengin hanımı soraya dizinin başında dişleriyle çamurdan inci küpe çıkarttırmıştı. koskoca thalia'nın ağzı burnu çamur içinde kalmıştı o bölümü çekebilmek için. ama sonradan dizinin sonlarına doğru aynını marimar soraya'ya yaptı ve intikamını aldı; bizde rahat bir nefes aldık tabi. bunun yanı sıra önceleri oldukça yoksul olan marimar güzelliği ve aklı sayesinde yükselmesini ve hayat standardını arttırmasını bildi ve tabiki dizinin yakışıklı çocuğu luis fernando yada fernando jose yada fernando türevi birini kapakladı ve evlendi.