matmazel coco

suadiye'de açılan madame margot isimli kabare klubünün hem sunucusu, hemde en şekeri olan, biraz hadsiz, biraz star, biraz kendini beğenmiş, biraz laf sokan ama güldürmeden bırakmayan komedyen drag queen'i. karakteri ödüllü oyuncu seyhan arman canlandırıyor.

twitter hesabından da takip edilebilir. https://twitter.com/matmazelcocomc
2014 hormonlu domates ödüllerini sunan başarılı şov insanı. poposuna, ince beline, kirpiklerine kurban. şahaneydin bebeğim.
hormonlu domates ödülleri'ndeki bütün teknik aksaklıklara rağmen başarılı performansı ile bir kez daha saygımı kazanmıştır kendisi.
özellikle törenin sonundaki özel ödül tartışmasını çok iyi yönetti; takdire şayan!
madame margot'un açılmasıyla yeniden sahnelerde görebileceğimiz sevilesi şov karakteri.
canım benim ya, xlarge club sahnesine çıkar çıkmaz homojen dergiyi anonsu, tebrik edişi, ayı sözlük yazarlarına hoş geldiniz deyip selam çakması paha biçilemez. seviyorum tatlım seni ya.
ahhh endamına, işvesine, cilvesine, nazına, niyazına, sonsuz gullümüne öldüğüm! efendim kendisi dünyaya zembille inmiş, cennete düşen ilk makyajsız güzellik tanesidir! ayrıca bu akşam ki eylül cansın misafirhanesi yardım gecesini sunacaktır. en son şişli belediyesi hıdırellez şenliğini sunmuş yıkıp geçmişti. sahnesine, kendisine, şahane fiziğine, mükemmel kıvrımlarına bayılıyorum sözlük. biricik matmazelimiz o bizim sevin, öpün, pamuklara sarın, takip de kalın anacııığm.