medyum fettish

asdasdasda gece gece nickine sesli güldüm
özlediğim yazardır. aylar sonra çıkagelmiş, yoğun günlerini geride bırakmıştır. bir daha bu kadar uzun süreli yok olma. özlüyoruz.
daha tanışalı 1 hafta olmadı ama muhabbetinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. keyifli adam. güzel tespitleri var keşke daha çok yazsa, daha çok okusak..
takip edilesi yazardır. argo seven bir yazardır ayrıca, ağzına da yakışıyor lakin argo konuşmak. *
bi ara ortalarda gözükmüyordu ama dönüşü sevindirdi. enrtylerinden anladığım kadarıyla o kadar hareketli o kadar eğlenceli bir yazar ki daha önce kavga etmişmiydim acaba diye düşünüyorum.

kimsin lan sen?*
bu ne güzel bir gözlem yeteneğidir,bu ne güzel bir yazıya dökme yeteneğidir dediğim yazar.kıskanıyorum bu zekasını.
biraz kumarbaz ve bu onu çok seksi yapıyor. keşke yanımda oynasada,omuzlarına masaj yapsam onun dediğim yazardır. <br> <br>ehuehuehue anneeeeem öperim.
bu hayata dair halen güzel şeylerin olduğunu hatırlatan yazardır.sağolsundur,varolsundur.seni tanımanın ayrıcalığını ciddi ciddi yaşıyorum arkadaşım,iyi ki var bu sözlük,yoksa ben böyle bir adamı bilmeyecek, tanıyamayacaktım..zaten mutlu olduğum zamanlar o kadar az ki,fazla mutlulukta da gözüm yok,hem alışmadık götte don durmazmış lan...*.

ayrıca bir gün güneş bizler için doğduğunda,aşağıdaki şarkıda dans edeceğim yazardır denizlerin üstünde... hayallerde yaşıyor bazı ibneler dediğini duyar gibi olduğum yazardır bu arada ehehehehe.planetromeo da beni yakalamış sevimli insandır. kimliğimi açıklamasın diye ispanyol erkeklerindne bir kısmını ona ayırdım.
keyif adamı, sefa pezevengidir kendisi. bearwwwde haftada bir açıp kapadığı profillerle nam salmıştır. şaka maka bana sözlüğün kazandırdığı diğer güzel insanlardan biridir.geleneksel geceleri pisuvardaki siyah kil 2yle beraber yaptığımız msn grup konuşmalarında psk2 yi kızdırmada en büyük yardımcım. anormal gencin de sözlük semalarında görünmemesinden dolayı tek yardakçım bu adam kalmıştır. sen de çekip gitme emi annem emi yavru kuşum *

o değil de ne fena bi adamdır bu neee hem de!! bi adamı görsün kıstırsın gözüne altından girer üstünden çıkar gece giderken bi bakmışsın takar koluna öyle çıkar mekandan. son zamanlarında biraz melankolik tavırlar içerinde de görsem acımam bilader.
sözlükte beni ilk karşılayan, tanımasam da sempatimin oluştugu ayı.
hangi ünlüyü beğensem "o bana benziyor olum" diyen yazardır. ilyas salmandan tutun brad pitte kadar herkes ona benzeyebilir.
bu gece tekyönde olacağı konusunda söylentiler dolaşan yazarımtrak organizma.****
ilerde zengin olduğu zaman,evlenmeyi düşündüğüm yazar.

anam napim,insan belirli bir yaştan sonra mantık evliliğine olumlu bakıyor.
canım,canım:

http://kisalt.be/wustjn
yine mi güzeliz, yine mi çiçek?
hamdolsun...
taze mi bitti topik?
canın sağolsun dostum...bence bu şarkı,bana en fazla yakışan şarkı:

http://kisalt.be/2x9rc7
  • /
  • 4