medyum fettish

asdasdasda gece gece nickine sesli güldüm
özlediğim yazardır. aylar sonra çıkagelmiş, yoğun günlerini geride bırakmıştır. bir daha bu kadar uzun süreli yok olma. özlüyoruz.
daha tanışalı 1 hafta olmadı ama muhabbetinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. keyifli adam. güzel tespitleri var keşke daha çok yazsa, daha çok okusak..
takip edilesi yazardır. argo seven bir yazardır ayrıca, ağzına da yakışıyor lakin argo konuşmak. *
bi ara ortalarda gözükmüyordu ama dönüşü sevindirdi. enrtylerinden anladığım kadarıyla o kadar hareketli o kadar eğlenceli bir yazar ki daha önce kavga etmişmiydim acaba diye düşünüyorum. <br> <br>kimsin lan sen?*
planetromeo da beni yakalamış sevimli insandır. kimliğimi açıklamasın diye ispanyol erkeklerindne bir kısmını ona ayırdım.
keyif adamı, sefa pezevengidir kendisi. bearwwwde haftada bir açıp kapadığı profillerle nam salmıştır. şaka maka bana sözlüğün kazandırdığı diğer güzel insanlardan biridir.geleneksel geceleri pisuvardaki siyah kil 2yle beraber yaptığımız msn grup konuşmalarında psk2 yi kızdırmada en büyük yardımcım. anormal gencin de sözlük semalarında görünmemesinden dolayı tek yardakçım bu adam kalmıştır. sen de çekip gitme emi annem emi yavru kuşum *

o değil de ne fena bi adamdır bu neee hem de!! bi adamı görsün kıstırsın gözüne altından girer üstünden çıkar gece giderken bi bakmışsın takar koluna öyle çıkar mekandan. son zamanlarında biraz melankolik tavırlar içerinde de görsem acımam bilader.
sözlükte beni ilk karşılayan, tanımasam da sempatimin oluştugu ayı.
hangi ünlüyü beğensem "o bana benziyor olum" diyen yazardır. ilyas salmandan tutun brad pitte kadar herkes ona benzeyebilir.
bu gece tekyönde olacağı konusunda söylentiler dolaşan yazarımtrak organizma.****
değerli yazar dostum askere gidiyor. sözlüğün askere gönderdiği ilk yazarı. ilkbaharda gidecek sonbaharda dönecek kısmetse. ayı sözlük basketbol zirvesi nde omuzlarda hoplatacağız kendisini, en büyük asker bizim asker sloganlarıyla. uğurlamak isteyenler zirveye buyursunlar diyorum.
asker olacak yazardır. sağ salim gidip gelecektir inşallah. duyduğum kadarıyla da zirvede havaya atılacak yazardır.**
askerliği benim olduğum yere çıkınca bana evci çıkacak yazardır.
sağ salim gidip sağ salim dönsün temennisinde bulunduğum yazardır.
türk bayraklı eşarbı pisuvardaki siyah kil 2nin başına bağlayacağı dedikodusu kulislerde yankı bulmustur. *
10 kaplan gücündeymiş diyorlar, bilemiyorum.
bana fal baktı bu yazar, yakın zamanda partnerim olcakmış öyle diyor.

iyi fal bakar, fincanı 10 yetale...
müstakbel sevgilimdir. askere giderken başladığımız aşkımız askerden gelince son bulacaktır. evet, uzakta olacağız, aramzıda mesafe olacak ama bana sevgisini aldığı pahalı hediyelerle gösterecektir.
zirve organizasyonu konusunda bolca teşekkürü hakeden yazar kişisi. zirve öncesi topun havası inmiş bir de, ne koşturmaca ama. hepsinin üstesinden geldin, her şey için çok teşekkürler.
  • /
  • 3