mesajlaşırken uyuyakalmak

gece olur, yorgunluk çöker, ama siz bir umutla sevgilinizle ya da sevgili aday adayınızla mesajlaşmaya başlarsınız, tam can alıcı mesaj size geldiğinde siz uyuyakalmışsınızdır. ki bu iki gece üstüste oluyorsa sizde bir bokluk vardır.
karşıdakinin uyuşukluğundan kaynaklanabilecek keyifsiz durum. sen karın ağrıları içinde cevap beklerken aheste aheste gelen mesajları okuyamadan sızmak kaçınılmazdır!
olay mahallini kıçını dönüp uyuma suretiyle terkeden adamları akla getiren başlık. mesajlaşma yoluyla seks yaparken ardarda yazılan tahrik edici mesajlardan sonra boşalan- hızlı giden atın bokunun seyrek düşmesi misali- taraflardan birinin sızması eylemidir. size uzaktan sarılıp uyuyacak hali yoktu ya.
anlamadim ayimiyim neyim hep uyuyorum ben mesajlasirken. yapmayin oyle seyler ayip ama.
genelde gece olan bir durum.fakat ben nedense bu entry!i görünce sürahi hanımın pehhhh demesi gibi dertli dertli pehledim. herhalde bu olay olmayalı yaklaşık 4 yıl oldu.
yorgun bünyeden beklenen doğal durum. aslında uyku geldiyse ve gözler hafiften kapanıyorken müsade isteyip iyi geceler dileyip uykuya geçmek en doğrusudur. böyle olunca karşı tarafın tripleri yok olmasa da azalır.
sırf uyuyakalmayayım, mesaj gelince cevap yazabileyim diye geceleri telefonun ekranını gözümün önünde tutardım. yine uyuyakalırdım. hey gidi günler. şimdi koy kafayı sığır gibi uyu, iyice asosyal olduk anasını satayım.
otomatik ekran kilidinizin “hiçbir zaman” olarak işaretli olduğu zaman başınızı ağrıyabilecek durum. zira karşı tarafın sizi 8 saat aralıksız çevrimiçi görmesi pek hoş kaçmayabilir.