meşgulsün galiba

mesajlarına cevap vermeyen yada geç cevap veren sevgiliye gönderilen son mesaj. buradaki meşgulsün galiba; bana mesaj gönderdiğinde seni köpek gibi yalvartacağım yada bana mesaj gönderdiğinde önce ağzına tükürüp sonra yalvartıp ondan sonra da paşa gönlüme göre affetme mekanizmamı devreye sokarım yada sokmam anlamı taşır. yani her iki durumda da sevgili avyayı yemiştir.
yapmışlığım çoktur. hani ben hayatıma girenlerin yerinde olsam onca nazı cazı çekemezdim direk başlardım kalaya.
- dark sen benle hiç ilgilenmiyorsun
- hiç bana alaka göstermiyorsun
- hiç beni onore etmiyorsun
- hiç beni
- hiç bana
- hiç beni hiç bana
- neyse meşgulsün galiba
- rahatsızlık verdim üzgünüm...


edit: bunlar totalda 2 dk içinde yazılmıştır, o an cevap yazamadığım için çekip gitmiştir.
üzerime daha fazla düşüp, benimle ilgilenmeni istiyorumun tripli hali.
olayın başka bir boyutu da kolileşmenin ardından ortada bir sorun yokken sırra kadem basan insanlar sebeplidir. cümleyi yazanda değil bir insan evladını bu talihsiz cümleyi kurmaya sevk edendedir kabahat.
yoğunsun sanirim olarak da bilinen bir msn klasigidir. ordan burdan tanisilan adamla chat yapilir edilir, adam msn'e eklenir, cam acilir, hayal kirikligi buyuktur. onceden sak sak cevap verilen mesajlara geri donulmez olur. karsi taraf son bir hamle ile oldurucu cumleyi soyler 'yoğunsun sanirim', cevap ya evet isler yogunlasti vs. veya doncem ben sana yollu birseydir. off-line olunur, blokla sil taktigi ile adamin silueti hafizadan alinir, islak mendil darbeleriyle sonsuza ugurlanir.
yoğunsun sanırım'ın eş versiyonudur. sevgili ya da flört edilen kişi istenilen düzeyde ilgilenmeyince mesaj olarak atılan trip cümlesidir. mesaj sonuna üç nokta ve gözlerini deviren emoji de koyulabilir, tribin etkisi artar mı tartışılır.