necati şaşmaz

kurtlar vadisinin polat alemdar'ı. hiç izlemedim ilgili diziyi fakat türkiye'de adı bilinmeyip dizi adı bilinen nadir oyunculardan. bu gece gezi parkı için başbakan ile görüşenlerden biriydi. açıklamaları oldukça samimiyetsiz ve komikti. aslında trajikomik idi. 10 gün boyunca olayları izlemiş ve 10 gün boyunca olayı çözememiş kendisi. allahın izni peygamberin bişeyiyle sanırım başbakanın kuklası olmayı kabul etmiş. batan geminin yolcularındandır.

yaklaşık 4 dakika boyunca izlediğim ve çok geç olmadan fark ettiğim -herkesin neden şikâyet ettiğini- boş, gereksiz insan...
kurtlar vadisi gezi parkı filmi için rte'den izin aldığını düşündüğüm er kişi.
taksim gezi parkı direnişi konusunda şuna yakın bi açıklama yapmış:

şimdi meselam, direniş olayını çok karıştırdılar. hah, aralarında bir fark kaldı, o farkınan çok guzel oldu. meselam, herkezin hayatına kimse karışamaz. ha nasıl karışamaz? ben bu şekil direnirim, bu bayan şu şekil direnir, şu şekil direnir. ha, hiç kimsenin kimseye karışmaya bir hakkı yok, özgürlüğü bidir. ha, direniş; kurban olduğum ya rasulallah'tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. haydi hayırlı işler. (alıntı)

konuşması karışık olmuş ama genel olarak:
yaşanan tüm olaylardan dolayı ülkem adına herkes gibi ben de üzgümün
türkiyenin gidişatını beğeniyorum, son zamanlardaki bu olaylar fazlaca yol almamızdan kaynaklanıyor
basının yalan haberlerine konu olmaktan rahatsızım
uzlaşılmasını istiyorum
herkesin demokratik haklarını destekliyorum
tarafsız bilirkişilerden fikir edinilmelidir
yurtdışındaki kankilerime selam ederim' demiştir.
gezipark direnişi ile ilgili yaptığı basın açıklamasıyla resmen guzel turkçemizi yerle bir etmiş yerine avm dikmiş olan zat. * *
gezi parkı açıklamalarıyla halkı aydınlatan insan evladı(!)
yaptığı açıklamanın değişik versiyonları mevcut:enigma olmadan ne anlattığını anlayamayacağınız bir konuşmadır. o derece.
dublajsız dışarı adımını atmaması gereken zat.
türkçe yetmezliğinden ölmesi beklenen dizi oyuncusu.
2013 hormonlu domates diren türkçe ödülüne layık görülmüş ünlümsü