nur bozar

canlı yayınlanmayan gala'nın cilvesi olsa gerek bu hafta elenecek olan talihsiz isimdir, kendisine kurulan kumpas sonucu 15 kasım 2014 tarihli yayında veda edecektir. kurulan btb foruları ve gruplarında da bu bilgi teyit edilmiştir.

15 kasım tarihinde yine banttan yayınlanacak olan program bilgileri internete sızmış olup, o haftanın konuğu nihat doğan kendisine önce sıfır sonra 1 puan vermiştir. twitter'da dolanan bilgilere göre kendisine stüdyoda özel oda tahsis edilmiştir.
bu konuda iddialı olduğumu düşünerekten, kendisinin ''kezban'' kezban olduğunu düşünmüyorum ama kesinlikle tarz vs değil, olamaz da. zira öyle bir şey yok içinde. yabancıların gusto dediği bir şey vardır; vizyon, insanın gözü, x'i y ile kombinlemesi, daha doğrusunu onu akıl etmesi. esela ikizler, ezgi bir manada buna sahipler. ama bu kız da o yok çünkü bir tarzı yok. ilk gün crop topla küçük beyoğlu'nda bilmemnerde akan cool kız ikinci gün mutaassıp aile kızı gibi gelmeler falan.. ben kendisini abartıldığı kadar güzel bulmasam da hoş kız, bu yüzden çok bet giyindiği zamanlarda bile kendisine sempatik davranılıyor. ama şimdi söyleyeceğim, bence kendisinin hem juri hem de halk tarafından bu kadar tutulma sebebi tamamen bu ''güzelliğinin farkında ama farkında değilmiş gibi davranan, içten pazarlıklı ama bunu belli etmeyip büyüklerine saygılı cici kız, ideal gelin'' imajı. hele de bu gazı alınca, kameraya selam çakmalar beni sizler yarattınız tribi...

zaten bu tarz yarışmalara katılanların yüzde doksanı ucundan kıyısından ünlü olma çabasında; bu kızımız zaten birtakım girişimlerde bulunmuş, yarışmayı kazanamaz ama acunla vs bir ajansla oyuncu bilmemne olur. daha da yerinde olur zaten kendisi için bence.