oben budak

yazar ve dj.

nasıl bir gezegende yaşıyor bilmiyorum ama yaşadığı gezegenin benim yaşadığım ülkeyle hiç alakası olmadığına eminim. o da öyle, onun kadın formundaki versiyonu ayşe arman'da öyle. ne zaman aşırı, uç, yaşadığım gerçeklerden uzak bir röportaj okusam hep ayşe arman'a aitti. şimdi bu iki güzel insan bir araya gelmişler ve kadınların geylerle evlendiği, kadınların erkekler için terk edildiği, kadınların kocalarıyla gey barlara gittikleri inanılmaz bir röportaja imza atmışlar. insan gerçekten hayret ediyor.

tamam bu tarz şeyler elbette oluyor. olmuyor demiyorum. evli geyler, karısıyla grup seks yapan biseksüellerden etrafta bir sürü var. ama röportaj öyle bir havada geçmiş ki "bütün erkekler aslında geyde toplum baskısı yüzünde kadınlarla yatıyorlar" hissi uyandırdı bende. yazarcığımıza göre artık toplum bu tarz şeyleri aşmış. inanabiliyor musun? daha bu akşam haberlerde 17 yaşındaki kızını hamile diye öldüren bir anneyi dinlemişken birden bire bu adam toplumun seks kavramını aştığını söylüyor.*

http://ayisozluk.com/lnk/a21df8
ilk video klibi hayat şurada;
korkunçlu klibin sahibi.

yatakta taş gibi bir herif yatıyor ama kameranın önüne suratını öyle bir yerleştirmiş ki yarı erekte haldeki penisim küçüldükçe küçüldü. abi n'aptın sen ya?

ayrıca bir grup feminen giyimli oğlanın kızlarla öpüşmesi biraz komik olmuş. anladık geylere klibinde yer vermek istiyor hatta "o çocuğu o kadar kıza rağmen yatağa en son ben attım ekiekieki" mesajı vermek istiyorsun ama olmamış.

bildiğin korkunç. ben ki hiç kolay kolay geri ereksiyon yaşamam. bunun suratı ne zaman çıksa yataktaki oğlana odaklanmaya çalıştım.

müzikte berbat olmuş.
takım elbisesini bir banka reklamı olan hopi'nin billboardlarından seçtiğini düşündüğüm medyatik kişi.
kral tv'nin ilk yayın yapmaya başladığı dönemde vj olarak karşımıza çıkan renkli kişilik. daha sonra kral çizgisini bozmaya başlayınca diğer müzik kanallarına da kısa süreli geçişler yaptı lakin yaşlandıkça pek tutulmadı zaar.