öğretmenin 14 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz etmesi

bugünkü radikal gazetesine haber olmuş dramdır.
habere göre şırnak'lı memur bir babanın oğlu olan a. geçen yıl mardin'de anadolu lisesini kazandı. ancak devlet yurdunda yer bulamadığı için, ailesi özel bir yurda kayıt yaptırdı.
2012 kasımında bir gece, yurt yöneticisi ve ilmihal öğretmeni h.k. tarafından uyandırılıp zorla odasına götürüldü ve tecavüze uğradı.
bu korkunç olay 2013 martına kadar sürdü ve okul yönetiminin aileye gönderdiği devamsızlık notu sonrası, annesinin oğlunu sıkıştırması sonucu ortaya çıktı.
olay simdi mahkemede. tabi her zaman olduğu gibi okul yönetimi, öğretmeni koruyup kollamak için elinden geleni yapmaya devam ediyor ve tabi ki 14 yaşındaki çocuğun bir din hocası tarafından tecavüze uğraması "müslüman" ve "muhafazakar" %50
de herhangi bir infial uyandırmıyor.
zira onlar bu günlerde, "götünün kılı" olmakla iftihar ettikleri liderlerinin, "camide içki içtiler.", "türbanlı bacılarımı taciz ettiler." yalanlarını dinlemekle ve "hüloooğğ!" diye naralar atmakla meşguller.

edit: link aparatım çalışmadığından link veremedim. birisi haberin linkini koyarsa sevinirim.
tüyleri diken diken eden, insanlıktan uzak rezillerin haberi aşağıdadır
http://www.radikal.com.tr/turkiye/14_yas...
ilk değildir son olmayacaktır. en acısı da bunu yapan adam muhtemelen evli ve çocukludur fakat söz konusu sapıklık, sapkınlık deyince akla lgbt bireyler gelmeye devam edecektir.

oysa tecavüz alan razı veren razı olunca olmuyor, anlatamıyoruz, anlamıyorlar.