ölümler ardından hazırlanan slayt gösterileri

en büyük riyakarlıklardan biri.bahsetmiştim burada da bu dünyada benim için çok çok önemli olan 22 yaşındaki kuzenimin motor kazasından dolayı geçen hafta toprağa verdiğimi.neyse sevgili diğer kuzenlerimden birisi,rahmetli için facebook gibi aptalca bir yerde bir slayt gösterisi hazırlamış-ki rahmetli nefret ederdi böyle şeylerden-böyle rahmetlinin doğumdan ölmeden önceki son gün çektirdiği fotoğrafa kadar var..arkada bir hüzünlü ermeni ağıdı...yetmediği gibi slaytı hazırlayan kuzende sevgili arkadaşları ve akrabaları içinde paylaşmış,altınada birsürü yorumlar eklenmiş,zira rahmetli hayattayken rahmetliyi birsürü eleştiri yağmuruna tutan insanlar bile sahtekar şekilde "aaa chok üsüldüm,duyduğumda şoke oldum:((((","başınız sağolsun,çok severdim çılgın genci:(" vs tarzı yorumlarda bulunmuşlar,üzerine üstlük beğenenler olmuş salak slayt gösterisini.oha bu mudur lan ölene saygı??

ben ki facebook bile kullanmayan birisi,abimin ısrarıyla abimin hesaptan izledim slaytı,yorumları okudum...

içten bir "siktir" çektim...

abi anlamıyorum,anlamayacağımda bu aptal insanların,toplumun kafasının nasıl çalıştığını...

sizler değil miydiniz,sağlığındayken adamı eleştiri yağmurlarına tutup adamı daha da delirten...tabi bunu delirtip öldürdünüz,şimdi başkasında sıra...beton gibi bir şey bunlar..delirtip,delirtip yolluyorlar ya tahtalıköye ya tımarhaneye...

nedir yani bu şovmenlik...bu sahtekar yas halleri..bu gösteriş...

akıl ve vicdandan yoksun insan müsveddeleri...
bir şekilde öleni anma şekillerinden bir tanesi. bu tarz slaytlar gözyaşları eşliinde izleniyor genellikle. çok yakınım olduğunda katlanamadıklarımdan.