ördek tecavüzcüsü damat

akıllara durgunluk veren olay merkez osmangazi ilçesi fatih sultan mehmet mahallesi'nde meydana geldi. iddiaya göre döndü ve salih a. (77) çiftine ait ördeğe, çiftin damadı a.ç. (50) tecavüz etti. salih a.'nın şikayeti üzerine gözaltına alınan a.ç., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. a.ç. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

ördeğin sahibi salih a., "damadım dün gece bize geldi. alkollüydü. zaten hep alkol alır. dün gece geldiğinde terastaki yatakta yattı. ben 'oğlum burada yatılır mı?' dedim, ama dinlemedi. ben aşağı indim. sonra gidip kümesten ördeği almış. sabah ben geldiğimde ördek yürüyemez haldeydi. kan vardı. yatağı fark etmeyelim diye dik koymuş, baktığımda tüyler ve kan vardı. şikayetçi oldum" dedi.
ey allahım ya sen insanlara akıl fikir ver be
damacanaya tecavüz eden insan kılıklıdan farksızdır.
olay bursa'da meydana gelmistir.
buna benzer bir olay da 15 temmuz 2009 tarihinde kocaeli-gebze'de yaşanmıştır.
15.07.2009 tarihli millyet gazetesinin haber başlığı şu şekilde:
tavuğa tecavüz etti, 'hislerimin kurbanı oldum’ dedi
"ördek tecavüzcüsü damat" hakkında kafandan geçeni söyle bize diyor ya hani sözlük, yok abi aklım dimağım almıyor benim bu durumu. apışıp bırakan kişidir.
ismi yanlış kodlanmış, a.ç değil o.ç olmalıydı.
e siz ayı sikiyonuz ya... noolduuuu? şeklinde bir yorum yapmak istedim ama sonra alfonso beni uyardı. bak albert dedi, ayılar ayıları siker. ördekler de ördekleri. ama insanım diyen bir oruspu evladı ördek sikerse, hasta ruhludur, yeryüzünde israftır, kendi kendini sikip imha etmesi elzemdir... ve sen espri olsun ayağına böyle bi yorum yaparsan, sözlüğün bütün ayıları ve ayreten dünyanın bütün ördekleri seni siker dedi... hakverdim alfonsoya..... ve inanılmaz tiskindim ismi o.ç olan tek hücreli mahlukattan. senden özürdilerim ördek. bi sikip köklerini kurutamadık zoofil o.ç lerin.....
bu adam 4 çocuk babasıymış. iç güvey modunda yaşıyor, kayınpeder, kayınvalide, eşi falan. adama balkonda yatak yapmışlar, belli ki sıkıntı var, eve almıyorlar, karısı da vermiyor. adam 31 çekmekten bıkmış, ilerleyen dönemde ördek sahibi tedavisi tamamlanan, makatı dikilen, bagırsakları tekrar içeri alınan ördeği teslim aldıktan sonra bakın ne diyor. sadece damat değil tüm aile sorunlu bence.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/776482-o-ordegin-sahibi-konustu
söz konusu haberde garibim ördeğin yüzü sansürlenmiştir. hayvan bile başına gelenlerden utanabilir diye... acep bunu yapan nasıl dolaşmaktadır? öte yandan, ördeğin sahibi kayın babanın tek derdi ördeği yemek. ben artık bu ördeği yiyemem, kesip diğer hayvanlara yedireyim demiş.

olaya bursa barosu el atmış. gelişmeleri bekliyoruz.
dün gece ablamdan öğrendiğim beni şaşkınlığa bağan ve gülme krizine sokan bursada gerçekleşmiş olayın baş kahramanı
adli tıp raporunu beklemek lazım.. zavallı ördekten kayınpedrin spermleri veya kaynananin seks oyuncağı çoban sopasına bulaşmış sıvıları çıkabilir
askeriyede iki erkek yakalandığında, aktif olana '' ordu malına zarar vermek '' suçundan ceza verilen bir ülkede, hayvanlara mal kadar bile değer verilmesini bekleyemeyiz zaten.
bugün ht magazin'de nuri alço ile olan röportajda nuri "-üstüne para verseler ördek tecavüzcüsünü oynamam" demiştir.