pisuvardaki siyah kil 3

  • /
  • 10
mahrum kalma tabi ki ama aglarsin bak sonra vay demedi deme. icine inmeler gelir.

tanim: bir adet giri.
(bkz:#317426)

kıskandım. bana niye yazılmıyo böyle şeyler?
onunla mutlu olamazmışım.

"ben seninle mutsuz olmak istiyorum. buna da varım."
sözlükte yazılarını hayranlıkla okuduğum tek yazar, eğer ki gittiyse ciddi ciddi çok üzülürüm..
kuma'nın kanıtıyla gittiğine inandığım yazar, giden yazarlarla epeyce sohbetimiz paylaşımımız olmuştu mutlaka hepsi birbirinden değerli insanlardı, konuya da hiç hakim değilim bu arada, olmak da istemiyorum. ama psk benim için özeldi, kıt aklımla yazdıklarından muhakkak bir şeyler çıkarabiliyordum kendime ya da yüzümde tebessüm oluşturabiliyordu. muhteşem zekası basit cümlelerinden aşikar şekilde belli oluyordu. arkasından konuşuyorum o yüzden -dili geçmiş zaman anladıın?

hatta geçen hafta saygı duyduğum(sadece saygı duyduğum) mesleğinden olan insanlarla uzunca bir masada oturup rakı içip türküler söyledik. kadıköy'de çok elit bir mekandı ama meslek elemanları en az psk kadar varoş olduğundan kürtçe şarkılara kadar gittiler. napiyim ben de newroz'dan girip zılgıt çektim uyum sağlayım dedim uğraşılmaz bunlarla, ankara'dan gelen çok bilmiş hocalarımla sohbet hararetlenince ortalardan biri "yeteeaaarr!" diye çığlık attı aha dedim bu psk hem varoş hem çığırtkan hem de takmış takıştırmış cümbüş-ü alem içinde, kalbim hızlı hızlı atmaya başladı. sigarayı bırakmadığım geçen hafta sigara içmek için dışarı çıktık varoş psk benzetmesi de yanımıza gelince heyecan yaptım. nerden girsem nasıl sorsam sözlüktü psk'ydı diye içim içimi yedi. adam zaten eşcinselliğin tarihçesinden lubuncadan başhekiminden soruşturmalarını vs her şeyini döktü ortaya, emin olmaya başladığım an adam ismini soyismini söyledi ve o an yıkıldım. o psk olamazdı.

neyse niye böyle gereksizce uzattım onu da bilmiyorum. psk ile son paylaşımımım olabilir düşüncesiyle sanırım, sinsi sinsi bunları okuduğuna inanarak kendisine çok iyi bakmasını ve sevgiyle kalmasını dilerim.
kendi isteğiyle hesabı ve tüm entryleri silinmiştir. hatta şöyle, son dönemde yazarlığı iptal edilenler arasında 3 yazar haricinde diğer tüm yazarlar kendi istekleriyle silinmişlerdir. kendine iyi baksın. ben de keyifle okuyordum. belki bir gün başka bir mecrada tekrar karşılaşırız. eyvallah.
sezen'den "su gibi" sana gelsin canısı

sensiz de buraların zerre tadı varsa ilhan hoca beni s*ksin
fairy god mother'ım benim..

genç kızlık zamanlarımda beni doğru yolda sabit tutmak için çırpınıp didinse de ne yazık ki kızın eskisi kadar masum değil anne..

çok özledik, başka başka sözlüklerde yazıyorsun ona bişi demiyorum ama bizi de unutma bebeksum..
herkese selam sana hasret!
sahnelere geri dönmüş konsomatris. sahne dediysem anlayın. pavyon karısı işte. onun sahnesinden ne olur.

şaka bir yana da, vakti zamaninda bu sözlüğün parlayan yıldızlarından biriydi. aylar sonra baktığım sözlükte yazdıklarını görünce eski günler geldi aklıma. bir kaç kişi daha var böyle severek okuduğum. onlar da gelse keşke. bir de zirve yapsak eski kaşarlar olarak. taze kaşarları almayalım ama.

hoş geldin annem. gülümsettin sabah sabah. bahtın açık olsun.


edit: düğününe çağırmamış beni! bir çeyrek kârdayım. yaşasın.
bu ne cesaret yiğidim, tanımak istiyorum seni
  • /
  • 10