pisuvardaki siyah kil 3

  • /
  • 10
çocuk da yapar, kariyer de.
sen, libidinal reaktörden çıkan artı ucunu insanlığın eksi ucuna bağlayarak var olan eksiyi gidererek kendini eksiğe dönüştürmüş vajinal reflekssin.
günün anlam ve önemine dair duygu dolu bir röportaj yapmış yazar. şu an ağlıyorum biliyor musun?

saygı duruşunu çok severim ve boş vakitlerimde saygı duruşunda bulunurum beyanıyla bir kez daha laik gönülleri fethetmiştir.
geçenlerde laik düşünce derneği'nin düzenlediği, boğaz turu etkinliği sonrası kısa süreli objektiflere yakalanan yazar.
pek mesut görünüyor. e tabii o kadar çağdaşlığın,laikliğin dibine vurulduğu bir günde kim mesut olmaz?

sevgililer günün kutlu olsun bebeksi.*

http://ayisozluk.com/lnk/acf97b
bana 5 şubat laiklik günü münasebeti ile nutuk göndermiş yazar.
canım okuyorum yazar önsözü biraz fazla uzatmış galiba.

3 mart tarihli hilafetin kaldırılışının yıl dönümü kutlamaları sırasında biraz gaza gelip bazı yobaz yazarları kışkırtmış anlaşılan..
entryleri son derece komik olan, derin bir akla sahip olduğuna inandığım yazar.
sözlükte en sevdiğim yazarlardan birisi.

allah ona iyi bir eş versin. yakışıklısından..

edit: ben evlendim de kocam göreve gidince sözlükte sürtüyorum bak bohu
beni her entağrisinde gülme krizlerine sokan yazar. sarkastik tavrı ve her biri kesinlikle üstün bir zekanın ürünü olan mizahı kendisini eşsiz kılmakta. ayrıca nick altımda bahsettiğin saplama işini konuşmanın zamanı geldi bence.* hep olsun burada dilerim çünkü sözlüğün yeri doldurulamaz rengidir.
kanka ne alemdesin, yer var akşam gel aeka yapak aşkım..
özledik reyiz
canım gelin başına bayıldım!** zaten bir sen bir ben varız şu ülkede laikliğin yıkılmaz kalesi olarak, başımızın üstünde taşımamız şarttır. öpüyorum çanak okeyde görüşürüz.

geçen gün eski tweetlerimi temizlerken sözlüğe ilk kayıt olduğum dönemlerde görüp twitter'da paylaştığım ve zamanında beni aşırı etkilemiş şu entrysini gördüm. entrynin ss'sini alıp yazar adını sildiğimden kime ait olduğunu bulmam uzun sürdü biraz.*
(bkz:#202309)
sözlük gurusu musun nesin sen psk? valla görmeden seviyorum seni.
yapay zeka olduğundan şüphelendiğim yazar. sanki ayı sözlük'e bir tane yapay zeka botu yapışmış ve arada bir girip bir şeyler karalıyor. sonra hiçbir şey yazmadan gidiyor. üç gün sonra tekrar geliyor. entry'lerinin açtığı başlıklarla alakasız olması da bunu açıklıyor sanırım. sanki sözcükler rastgele seçilmiş gibi. ya da ingilizce konuşan bir bot olabilir bu. google translate kullanıyor olabilir türkçe yazmak için.

bir de buna yeni "öğrenme" özelliği eklemişler. faredir fare'ye laf sokan birisinin özelliğini öğrenmiş, haftada bir faredir fare'nin başlığına bir şeyler yazıp gidiyor.

arkadaş listesinde de sadece cortland vardır eminim. arada da onla laikleşmeyi öğrenmiş.
bebişim. yoldaşım. kankam. dava arkadaşım. yazdığı her harf, kelime, cümle, imla işareti, yorum ve mesaj kitaplaştırılıp gelecek nesillere mizah ve ironi dersi verilmek için kullanılabilir.
aslında psk müslümandır ve adı da pisuvardaki şeyh kıldır.
troll savunma sistemi başlığında yazdığım zoruna gitmiş. karışmayıp ne yapacağız? burası ortadoğu ülkesi. beğenmiyorsan avrupa ülkelerine git. alla alla ya.
kendisiyle ilgili seks hikayesi yazmamak için kendimi zor tuttuğum yazar.
  • /
  • 10