platoniğim

zamanında itiraf.com un sitesinde bulunan bir bölümdü. platonik olarak hoşlandığın kişiyi yazıyordun ve çok enteresan o entry dönüp dolaşıp buluyodu o kişiyi. zamanında bir kadının başka bir kadına yaptığı ilk platonik itirafı yapmış biri olarak söylemeliyim gerçekten buldu kız beni. sadece okul ismi ve kızın ilk ismini vermiştim, hem ondan hemde onu tanıyan birkaç kişiden mesaj almıştım. bununla birlikte birçok tehtit ve küfür mesajı da tabi. ama kız msn ini filan vermişti bayağı muhabbet etmiştik. aah ah toy zamanıma denk geldi kaçtın elimden hande * zaten yalancının tekiymiş iyiki de kaçmış.
mesela:
cuma sabahları kahvesini hiç sevmeme rağmen starbucks' ın granville şubesinden kahve almama sebep olan mavi gözlü british aksanlı kız..kahve içmekten elim ayağım ayrı oynuyor kahve siparişinden başka şeyler konuşsak artık diyorum. ben kocaman siyah kaban ve mavi bere giyen blonde kahve sever.
tabi bu örnek benim yaşadığım yer dolayısıyla karşılık bulamıyacak belli ( granville de çalışan british aksanlı kızın ayı sözlük okuması pek olası değil farkındayım) ama mekan taksim filan olsaydı burda o kızı tanıyan birileri illaki çıkardı...
her yerde karşıma çıkan otuz yaş üstü adamlar